Gyvenimas

2021.08.02 14:03

„Mėlynoji vakarienė“ it banga užliejo uostamiestį – mėlyna pasipuošė ir svečiai, ir stalai

LRT.lt2021.08.02 14:03

Sekmadienio vakarą Klaipėdos Teatro aikštėje vyko „Mėlynoji vakarienė“. Į ją šiemet susirinko per 700 svečių. Jau penktus metus organizuojamas renginys šiemet kvietė švęsti ne tik Klaipėdos miesto gimtadienį, bet ir patį gyvenimą, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

„Klaipėda turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Tarp visų už ir prieš, tarp tylos ir audrų, mes kviečiame patirti malonius dalykus: gyvą muziką, gyvą bendravimą, gyvas emocijas!“, – sakė „Mėlynosios vakarienės“ organizatorė Jovita Navickaitė-Petrikienė.

Tik vieną ypatingą vakarą metuose čia išdygo mėlyni stalai, prie kurių susirinko mėlynos spalvos vienijami žmonės. Tradiciškai, renginio koncertinėje programoje pasirodė būrys klaipėdiečių atlikėjų ir svečiai iš kitų miestų.

Mėlynoji vakarienė Klaipėdoje: nuo mėlynai pasipuošusių svečių iki desertų

Pasak organizatorių, šiemet scena – pati gausiausia penkerių metų renginio istorijoje. Ją papuošė gyvos muzikos grupės, teatralizuoti pasirodymai, žinomi atlikėjai ir net pučiamųjų orkestras. Vienoje scenoje buvo galima išgirsti pačių įvairiausių žanrų muziką, profesionalius atlikėjus bei pasinerti į visai netolimos praeities nostalgiją.

„Mėlynojoje vakarienėje“ koncertavo akordeonistas Martynas Levickis ir „Mikroorkéstra“ kvartetas, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras ir charizmatiškoji džiazo vokalistė Kristina Jatautaitė, uostamiestyje puikiai žinoma vokalistė Paulina Skrabytė su grupe, aktorius ir atlikėjas Gytis Šimelionis, klaipėdiečiai salsos šokėjai.

Į Klaipėdos gimtadienį su savo didžiausiais hitais atvyko legendinė pop muzikos grupė „Lemon joy“. Teatro aikštę papuošė dailininkės, režisierės, lėlių teatro kūrėjos Gintarės Radvilavičiūtės kurtos lėlės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.