Gyvenimas

2021.07.30 14:17

Garsus Niujorko restoranas siūlo paragauti brangiausių pasaulyje bulvyčių, už porciją – įspūdinga suma

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2021.07.30 14:17

Sunkius pusantrų pandemijos metų išgyvenęs garsus Niujorko restoranas nusprendė grįžti su trenksmu – klientams siūlo paragauti Guinnesso rekordų knygos brangiausiomis pasaulyje pripažintų gruzdintų bulvyčių.

Aukštos kokybės Chipperbeck veislės bulvės, ne paprastas aliejus, o gryniausi žąsies riebalai ir triguba trumų porcija – delikatesinių grybų druska, tiesiai iš Italijos pristatyti trumų griežinėliai ir jų prisodrintas aliejus. Galiausiai patiekalas apiberiamas 23 karatų valgomo aukso dulkėmis. Tiesa, šios bulvytės – ne užkandis, o garnyras.

Iš tokių ingredientų gaminamos brangiausios pasaulyje gruzdintos bulvytės. Už porciją – beveik 170 eurų. Šios bulvytės Guinnesso rekordų knygos pripažintos brangiausiomis pasalyje.

Žinios. Preliminarūs VSAT duomenys: į Rūdninkus vakar atvežta apie 350 migrantų

Tiesa, tai jau dešimtas restorano patiekalas, įtrauktas į rekordų knygą. „Turėjome didžiausią pasaulyje vestuvių tortą, brangiausius ledus, brangiausią mėsainį, didžiausią puodelį karštos kakavos...“ – vardija Joe Calderone, Niujorko restorano „Serendipity 3“ kūrybos vadovas.

Tikimasi, kad bulvytės padės papildyti per karantiną patuštėjusias restorano sąskaitas. Jų paragauti vietos jau užsakytos beveik 3 mėn. į priekį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.