Gyvenimas

2021.07.23 23:00

Vakariniai Jūros šventės renginiai į miestą sukvietė gausybę žmonių: koncertuose – jūra klausytojų

Radvilė Rumšienė, LRT.lt2021.07.23 23:00

Penktadienio vakarą Klaipėdoje įsibėgėjo Jūros šventė. Netrukus po šventinės eisenos prasidėję koncertai Kruizinių laivų terminale sukvietė daugybę žmonių. Šventės dalyvių apstu ir kitose miesto erdvėse.

Klaipėdoje prasidėjusi 62-oji Jūros šventė jau įgavo pagreitį. Tikrą šėlsmą pademonstravusi šventinė eisena, atrodo, šia nuotaika užkrėtė visus šventės lankytojus.

Penktadienio vakarą daugybė žmonių traukė į Kruizinių laivų terminalą, kur nuo 20 val. ant scenos lipo grupės „Sisters on Wire“, „The Roop“, o nuo 23 val. Numatytas Kastyčio Kerbedžio koncertas.

Atlikėjų klausėsi ir pagal muzikos ritmus šėlo ištisa žmonių jūra, kuri vis pildėsi.

Grupės „Sisters on Wire“ nariai tvirtina, kad Jūros šventėje grupė koncertuoja didžiausiai auditorijai šią vasarą.

„Labai geras jausmas. Atrodo, kad visi žmonės labai laukė šios šventės, visi gerai nusiteikę, oras labai geras. Viskas tiesiog idealiai“, – sakė Olegas Jerochinas.

Jis taip pat pastebėjo, jog visi muzikantai žino, jog uostamiesčio publika yra puiki, tad visi atlikėjai džiaugiasi čia vykstančiais koncertais.

„Visada būna labai gera reakcija ir ji būna iš karto. Visi muzikantai Lietuvoje žino, kad groti Klaipėdoje visada yra gera. Tu žinai, kad bus geras koncertas. Kažkodėl čia žmonės jau atsipalaidavę ateina į koncertą. Tačiau groti visur yra faina“, – patikino O. Jerochinas.

Muzikantų nuomone, ši šventė buvo reikalinga žmonėms, nes visi yra pasiilgę gerų emocijų, tad tokie renginiai yra tarsi galimybė pasisemti jėgų.

Grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius pastebėjo, kad panašių koncertų, koks surengtas Jūros šventės metu šiuo metu jau vyksta įvairiose vietose ir grupės nariai jaučiasi laimingi galėdami būti to dalimi.

„Žmonės yra pasiilgę renginių, kaip ir mes patys. Aišku, yra tos baimės, kad galima užsikrėsti, bet visur to yra. Tačiau, kad mažiau būtų baimės, nebijoti pasiskiepyti“, – akcentavo V. Valiukevičius.

Nors temstant Kruizinių laivų terminalas buvo sausakimšas, tačiau itin retas koncertų lankytojas nosį ir burną dengė apsaugine kauke, laikėsi rekomenduojamo saugaus atstumo.

Pažymint pagrindinio renginio partnerio – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos jubiliejų – šventiniai fejerverkai papildyti siurprizais, skambant Kastyčio Kerbedžio dainoms, dangų penktadienio vakarą nušvies 00.00 val.

Renginio organizatoriai prieš šventę kvietė žmonės nepamiršti laikytis saugumo reikalavimų, pasinaudoti galimybe mieste nemokamai pasiimti apsauginę veido kaukę, plautis bei dezinfekuoti rankas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.