Gyvenimas

2021.07.19 15:25

Gelbėjimo operacija: apvirtus automobiliui, pareigūnai padėjo sugauti išsilaksčiusius viščiukus

LRT.lt2021.07.19 15:25

Raseinių rajone policijos pareigūnams teko sudalyvauti neeilinėje gelbėjimo operacijoje. Apvirtus transporto priemonei, pareigūnai padėjo surinkti po pievą išsilaksčiusius viščiukus, o kol vairuotojas smarkioje kaitroje laukė atvykstančios pagalbos, policininkai leido jam atsivėsinti tarnybiniame automobilyje.

Apie neįprastą gelbėjimo operaciją, vykusią liepos 14 d., pranešta Šiaulių apskrities policijos feisbuko paskyroje. „Raseinių r. policijos komisariato pareigūnai Kęstutis Rauba ir Gedas Labanauskas dėl sprogusios padangos apvirtus transporto priemonei, rinko po pievą pasklidusius viščiukus.

Ir kai į nelaimę patekęs viščiukus vežęs Ričardas Sargūnas susinepatogino, kad trukdo policijos pareigūnus, šie nuramino jį lakonišku atsakymu: „Toks mūsų darbas“.

Tačiau vyras vis tiek pasijuto dėkingas pareigūnams už pagalbą, todėl atsiuntė padėkos laišką“, – rašoma Šiaulių apskrities policijos feisbuke.

Viščiukus vežęs vairuotojas dėkojo jam į pagalbą atskubėjusiems pareigūnams: „Du jauni vyrai man padėjo iškrauti iš automobilio gyvą krovinį, o po to, kai automobilis buvo atverstas, vėl juos sudėti. Kol laukėme automobilvežio pagalbos, pareigūnai man suteikė galimybę pabūti jų automobilyje, nes lauke buvo labai karšta.

Aš dėkoju jiems už žmogiškumą, didelį supratimą ir man suteiktą pagalbą. Man labai džiugu, kad mūsų policijoje dirba tokie šaunūs jauni pareigūnai. Dėkoju ir šių jaunų vyrų vadovybei, kad turi tokių puikių žmonių savo kolektyve“, – Šiaulių apskrities policijos feisbuko įraše cituojamas R. Sargūnas.

Kaip policijos pareigūnams sekėsi gaudyti viščiukus, žiūrėkite vaizdo įraše:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.