Gyvenimas

2021.07.01 20:39

Vilniaus oro uoste pasklido amerikietiška dvasia – paminėta JAV Nepriklausomybės diena

LRT.lt2021.07.01 20:39

Artėjant JAV Nepriklausomybės dienai, Vilniaus oro uoste surengtas tikras amerikietiškas kino vakaras. Čia vyko išskirtinis „drive-in“ filmo seansas, kurį svečiai stebėjo iš automobilių, išdalintas ir rekordinis picų kiekis.

Organizatoriai renginio metu tikėjosi pasiekti net du naujus rekordus: suburti daugiausiai automobilių pasipuošusių JAV atributika bei išdalinti didžiausią picų kiekį vienoje vietoje.

„Tokio formato kino seansai JAV iš tiesų buvo ir tebėra labai populiarūs, tai savotiška JAV kultūros dalis, todėl ir mes, rengdami Nepriklausomybės minėjimo šventę, nutarėme pakviesti svečius į unikalią patirtį. Oro uosto lokacija dėkinga ne tik dėl to, kad pandemijos metu jau buvo išbandžiusi „drive-in“ renginius, bet ir dėl simbolinės reikšmės, kviečiančios leistis į svaigų skrydį. Mūsų svečiai galės „pakeliauti“ po Filadelfiją, mat būtent ten 1776 m. liepos 4-ąją trylikos britų kolonijų atstovai paskelbė Nepriklausomybės deklaraciją. Kitaip tariant, mūsų minėjimo metu bus tikrai daug JAV simbolikos“, – prieš renginį pasakojo Amerikos verslo rūmų vykdančioji direktorė Živilė Sabaliauskaitė.

Amerikos verslo rūmai JAV nepriklausomybės minėjimą, kuris tradiciškai švenčiamas liepos 4-ąją, Vilniuje rengia jau 21-ą kartą.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt