Gyvenimas

2021.06.10 12:11

Rokiškio rajone dar šią vasarą bus įrengta ekstremali kalnų dviračių trasa

grokiškis.lt, LRT.lt2021.06.10 12:11

Šį trečiadienį Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio regioninio padalinio vadovas Kęstutis Skvarnavičius kartu su idėjos autoriais apžiūrėjo dviračių trasos Miliūnų apylinkėse vietą ir sutarė dėl tolimesnių darbų.

Idėjos autorius – Andrius Stanys. „Trasos idėja kilo netikėtai, pamačius Lietuvoje vykusių varžybų nuotraukas. Rajone galėtų vykti kiek kitokios, galbūt nestandartinės veiklos, galėtume propaguoti išskirtines sporto šakas. Tam turime daug neišnaudotų galimybių. Jau kuris laikas apie tai galvoju ir ne tik galvoju, bet ir stengiuosi įgyvendinti. Džiaugiuosi, kad ši idėja visiems patiko“, – pasakoja A. Stanys.

Trasos sudarymo darbais užsiėmė patyrę dviratininkai Mindaugas Šarkauskas ir Artūras Dilys.

„Trasa nuo pagrindinės poilsiavietės driekiasi aplink ežerą įvairiais takais, takeliais, kalnais ir nuokalnėmis – norintieji pavažinėti ekstremaliai netrukus čia ras visas galimybes. Vienas ratas – kiek daugiau nei penki kilometrai“, – pasakoja M. Šarkauskas.

Tad kiek ekstremalesnius pasivažinėjimus mėgstantys dviračių entuziastai šią trasą galės išbandyti jau šį vasaros sezoną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.