Gyvenimas

2021.05.24 14:42

Nesuvaidintos džiaugsmo ašaros: internete plinta jautri italų žurnalisto reakcija į pergalę „Eurovizijoje“

LRT.lt2021.05.24 14:42

Kai po 30 metų pertraukos „Eurovizijoje“ paskelbta Italijos pergalė, Roterdamo arenoje buvę šios šalies žurnalistai tiesiog pašėlo, o kai kurie liejo ir džiaugsmo ašaras. Itin jausminga vieno žurnalisto reakcija jau plinta internete.

Paskutinių balų Italijos žurnalistas Simone Zani laukė užsimerkęs. Išgirdęs, kad pergalė atitenka jo tautiečiams, grupei „Måneskin“, jis išlaisvino visą emocijų paletę. Džiūgavo, šokinėjo, glėbesčiavosi ir kiti spaudos centre buvę jo kolegos, tačiau S. Zani iš laimės taip susigraudino, kad ėmė kūkčioti.

Kolegų žurnalistų paklaustas, kaip jaučiasi, S. Zani vos atgaudamas kvapą kalbėjo: „Esu be galo laimingas. Ačiū, Europa. Mums buvo taip sunku. Esame iš Italijos šiaurės, Bergamo. Didelis malonumas dabar būti numeriu vienas. Italijai prasideda naujas etapas, nauja pradžia. Tai fantastiška!“

Po įrašu pasipylė komentarai su palaikymo ir sveikinimo žinutėmis. Kai kurie linkėjo stiprybės Italijai, kuri pirmoji Europoje susidūrė su skaudžiomis COVID-19 pandemijos netektimis ir pasekmėmis.

Jausminga žurnalisto reakcija čia:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt