Gyvenimas

2021.05.21 16:47

„The Roop“ pirštų šokį sušoko unikaliai – susibūrę į judančią žmonių figūrą

LRT.lt2021.05.21 16:47

Tokio šokio pagal šių metų eurovizinį „The Roop“ hitą dar nebuvo – Vilniuje įsikūrusios krovinių gabenimo įmonės darbuotojai surengė masinę diskoteką, kurioje pagal dainos ritmą būrėsi į judančias figūras: šokančius žmogeliukus, laivą, lėktuvą ir, žinoma, garsųjį „The Roop“ pirštų judesį.

Šioje „Discoteque“ versijoje Lietuvą užliejusios geltonos spalvos nematyti, tačiau šokis dėl to – ne mažiau įspūdingas. Iš paukščio skrydžio nufilmuotame vaizdo įraše, patalpintame „YouTube“, matyti, kaip visas būrys įstaigos darbuotojų šoka pagal eurovizinio hito ritmą.

Tiesa, šokio žingsnelius jie perkūrė ir būrėsi į gyvas judančias figūras: laivą, lėktuvą, mirksinčias akis, šokančius žmogeliukus.

Žinoma, neapsieita ir be visą Europą pavergusio garsiojo „The Roop“ pirštų judesio. Jį šios įmonės darbuotojai taip pat atliko susiburdami į judančią figūrą – panašu, jog jiems pavaizduoti šią pirštų kombinaciją nebuvo taip sudėtinga, kaip judesį bandantiesiems atkartoti rankomis.

Ketvirtadienį „YouTube“ patalpintas vaizdo įrašas peržiūrėtas jau kone 10 tūkst. kartų. „Siunčiame savo geltonąją bangą į Roterdamą. Pirmyn, Lietuva!“ – rašoma įmonės kanale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.