Gyvenimas

2021.05.21 13:33

Prie geltonos diskotekos jungiasi pasieniečiai – šoka ir kabinetuose, ir pievose

LRT.lt2021.05.21 13:33

Artėjant „Eurovizijos“ finalui, kuriame šeštadienį Roterdamo „Ahoy“ arenoje pasirodys ir Lietuvos atstovai, grupė „The Roop“, geltonoji banga neslūgsta, o tik dar labiau auga. Mūsų atlikėjus palaiko ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba, savo feisbuke pasidalijusi nuotaikingu vaizdo įrašu.

Jau kurį laiką per Lietuvą ritasi geltona banga, skirta palaikyti mūsų šalies atstovams „Eurovizijoje“, grupei „The Roop“. Socialiniai tinklai geltonuoja nuo vaizdų – dainos klipo ar gerbėjų atliekamo šokio įrašų, įvairiausių nuotraukų ir paveikslėlių. Šoka policininkai ir medikai, vaikai ir senjorai, kariai ir riteriai, šoka net fontanai, geltonais akcentais puošiasi sklulptūros.

„Lithuania goes yellow, o kartu neatsilieka ir pasieniečiai! VSAT pareigūnų linkėjimai grupei THE ROOP! Sėkmės rytoj Eurovizijos scenoje! O šiandien diskotekoje – Šiaulių ir Vištyčio užkardos pareigūnai“, – rašoma feisbuke prie vaizdo įrašo, kurį galite pamatyti čia.

„Ačiū visiems už geltonąją bangą! Visiems jums – linkėjimai iš Roterdamo. Būkime visi ant bangos, o ne po banga!“, – dar prieš pirmąjį pusfinalį už palaikymą visos grupės vardu dėkojo „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Geltona banga atkeliavo iki Roterdamo: „The Roop“ diskoteką užkūrė viešbučio koridoriuje
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.