Gyvenimas

2021.05.14 17:22

Ant 5 Neringos kopų – nauji meniški suoliukai

LRT.lt2021.05.14 17:22

Kuršių nerijos nacionaliniame parke poilsiautojų laukia naujos poilsio vietos. Ant penkių tarp Pervalkos ir Nidos esančių kopų įrengti neįprastos formos suoliukai.

„Tai dar viena parko naujiena, o kartu, puiki idėja savaitgalio žygiams ir atradimams! Net ant 5 kopų tarp Pervalkos ir Nidos išsirikiavo meniniai akcentai, ant kurių patogu pailsėti po sunkaus kopimo viršun. Ar jau tekę pabuvoti ant Skirpsto, Karvaičių, Preilos, Vecekrugo ir Giedružės kopų? Jei ne, dabar pats metas! Čia jūsų laukia gražiausios Baltijos jūros, Kuršių marių ir nerijos miškų panoramos!“ – rašoma Kuršių nerijos nacionalinio parko feisbuke.

LRT.lt primena, kad anksčiau netoli Juodkrantės pastatyti dviejų metrų aukščio suolai dviem, nuo kurių atsiveria Kuršių marių peizažai. Dviviečiai paaukštinti suoliukai yra ir netoli Parnidžio kopos. Jų lenkta forma leidžia Kuršių nerijos vaizdais grožėtis įsitaisius itin patogiai.

Naujovė laukia ir į Parnidžio kopą kopiančių poilsiautojų – sutvarkytas Miško takas nuo Neringos sporto mokyklos iki Tylos slėnio, įrengti nauji laiptai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.