Gyvenimas

2021.05.14 13:23

Geltonoji banga auga – karišką diskoteką surengė Garbės sargybos kuopa

LRT.lt2021.05.14 13:23

Artėjant „Eurovizijai“ vis galingesnė geltona banga užlieja Lietuvą – eurovizinę diskoteką surengė ir Garbės sargybos kuopa.

Garbės sargybos kuopa savo socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame reiškia palaikymą Lietuvos atstovams „Eurovizijoje“. „Palaikydami THE ROOP prisijungiame prie iniciatyvos GELTONA BANGA! Palaikome ir linkime didžiausios sėkmės Roterdame!“, – rašė Gedimino štabo batalionas. Kuopa pateikė savą šokio interpretaciją, ją galite išvysti čia.

LRT.lt primena, kad penktadienį, gegužės 14 d. grupės „The Roop“ kviečia visus užkurti pasaulinę diskoteką. „Šia dieną kviečiame reikšti savo palaikymą socialiniuose tinkluose – dalytis mūsų dainos klipu, savo šokio įrašu, nuotraukomis ir pan. Taip norime pasiekti kuo daugiau žmonių visame pasaulyje. Tikriausiai kiekvienas savo socialiniame tinkle turi draugų, gyvenančių užsienyje. 20 val. Lietuvos laiku visus lietuvius Lietuvoje ir pasaulyje kviečiame įsijungti „Discoteque“ ir surengti didžiausią diskoteką pasaulyje“, – sakė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.