Gyvenimas

2021.05.12 11:26

Geltona banga vilnija ir tulpių jūroje Kaune

LRT.lt2021.05.12 11:26

VDU Botanikos sodo tulpių jūroje vilnija ir geltona banga. Sodo darbuotojai jungiasi prie iniciatyvos – rengiasi geltonai ir kartoja grupės „The Roop“ išpopuliarintus pirštų judesius.

„Ši savaitė – gausiausio tulpių žydėjimo metas. Jei šiltų orų banga neslops, kai kurios jų nužydės gana greitai, tad norintieji pasigrožėti plačiausia tulpių įvairove turėtų suskubti apsilankyti Botanikos sode,“ – pastebi ilgametė tulpių kolekcijos kuratorė Rita Maršelienė.

Sode vienu metu įvairiausiomis spalvomis ir formomis pasipuošė kone visų grupių tulpės – o jų VDU Botanikos sode Kaune, 10 arų plote, eksponuojama apie 500 veislių ir rūšių.

Tarp tulpių bei kitų augalų šią savaitę ir kaip niekad daug geltonai apsirengusių sodo darbuotojų bei lankytojų.

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „The Roop“ džiaugiasi, jog geltonoji banga užliejo Lietuvą, atėjo metas užlieti visą pasaulį – penktadienio vakarą atlikėjai kviečia visus jungtis ir savo socialiniuose tinkluose pademonstruoti savo vienybę bei palaikyti savo šalį ir jos atlikėjus, kurie ant eurovizinės scenos žengs jau kitą savaitę.

„Penktadienį, gegužės 14 dieną, socialiniuose tinkluose dalykitės grupės vaizdo klipo įrašu, dalykitės savo pačių atliekamo „Discoteque“ šokio vaizdais, nuotraukomis ir pan. Pasidaliję įrašu pridėkite grotažymes #LithuaniaGoesYellow ir #Eurovision ir užtvindykite socialinius tinklus geltona banga. Tegul ji nuvilnija per pasaulį.

Šio konkurso tikslas – suvienyti, tad kviečiame tautiečius Lietuvoje ir visame pasaulyje parodyti savo vienybę, – portalui LRT.lt sakė grupės „The Roop“ nariai. – Užkurkime pasaulinio lygio diskoteką!“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.