Gyvenimas

2021.05.12 10:24

Tokios „Discoteque“ versijos dar nebuvo – manieringas baleto trupės šokis

LRT.lt2021.05.12 10:24

Prie iniciatyvos „Geltona banga“ jungiasi vis daugiau žmonių ir įstaigų. Itin įtraukiančiu vaizdo klipu dalijasi ir Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupė.

„Siunčiame palaikymą grupei ,,The Roop” Eurovizijos dainų konkurse ir kviečiame pasižiūrėti manieringai crazy baleto artistų dainos ,,Discoteque” interpreteciją. Teatro artistai taip pat puikiai žino, ką reiškia vieniems šokti tuščioje salėje. Todėl džiaugiamės pagaliau galėdami mažais žingsneliais grįžti į ritmą. Kylam drauge su geltonąja banga link žvaigždžių!“ – rašoma Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupės feisbuke.

Baleto artistų šokiu socialiniame tinkle jau pasidalijo daugiau nei 2 tūkst. vartotojų. Klipą galite pamatyti čia.

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „The Roop“ džiaugiasi, jog geltonoji banga užliejo Lietuvą, atėjo metas užlieti visą pasaulį – penktadienio vakarą atlikėjai kviečia visus jungtis ir savo socialiniuose tinkluose pademonstruoti savo vienybę bei palaikyti savo šalį ir jos atlikėjus, kurie ant eurovizinės scenos žengs jau kitą savaitę.

„Penktadienį, gegužės 14 dieną, socialiniuose tinkluose dalykitės grupės vaizdo klipo įrašu, dalykitės savo pačių atliekamo „Discoteque“ šokio vaizdais, nuotraukomis ir pan. Pasidaliję įrašu pridėkite grotažymes #LithuaniaGoesYellow ir #Eurovision ir užtvindykite socialinius tinklus geltona banga. Tegul ji nuvilnija per pasaulį.

Šio konkurso tikslas – suvienyti, tad kviečiame tautiečius Lietuvoje ir visame pasaulyje parodyti savo vienybę, – portalui LRT.lt sakė grupės „The Roop“ nariai. – Užkurkime pasaulinio lygio diskoteką!“

Visos su „Eurovizija“ susijusios naujienos ir grupės narių įspūdžiai – portale LRT.lt, LRT televizijos ir radijo eteryje, taip pat LRT socialinių tinklų paskyrose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.