Gyvenimas

2021.04.08 16:50

Akibrokštai Šri Lankos gražuolių konkurse tęsiasi – suimta karūną iš nugalėtojos atėmusi moteris

LRT.lt2021.04.08 16:50

Didžiausią Šri Lankos gražuolių konkursą „Misis Šri Lanka“ purto skandalas. Išrinkus šių metų konkurso nugalėtoją, prie jos priėjusi praėjusių metų gražiausia moterimi tituluota Caroline Jurie nuėmė nuo jos galvos karūną. Maža to, per incidentą šių metų gražuole išrinkta moteris galimai buvo sužalota. BBC praneša, kad Šri Lankos policija suėmė C. Jurie.

Praėjusį savaitgalį tiesioginiame eteryje transliuotame gražuolių konkurse triumfavusi Pushpika De Silva titulu pasidžiaugė neilgai. Netrukus prie jos priėjo praėjusių metų Šri Lankos gražuolių konkurso nugalėtoja Caroline Jurie ir nuo šių metų „Misis Šri Lanka“ galvos nuėmė karūną.

C. Jurie savo poelgį tiesioginio eterio metu grindė tuo, jog šių metų konkurso nugalėtoja išrinkta paminant konkurso taisykles, mat moteris yra išsiskyrusi su sutuoktiniu, o į „Misis Šri Lankos“ titulą gali pretenduoti tik ištekėjusios moterys. Tiesa, pati P. De Silva skyrybas neigė – minėjo, kad oficialiai ji neišsiskyrusi, tik gyvena atskirai nuo vyro.

Vėliau paaiškėjo, kad incidento metu P. De Silva galimai buvo sužeista. Ji savo feisbuko paskyroje rašė, kad gydytis sužalojimų vyko į ligoninę.

„Šiandien Šri Lankoje yra daug tokių vienišų kenčiančių mamų kaip aš. Ši karūna skirta toms moterims, toms vienišoms mamoms, kurios kankinasi vienos pačios augindamos vaikus“, – vėliau surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo šiemet gražuolės karūną laimėjusi P. De. Silva. Ji pridūrė, kad dėl nepagrįsto ir įžūlaus C. Jurie elgesio ketina imtis teisinių veiksmų.

BBC pranešė, kad iš kitos konkurso dalyvės karūną atėmusi C. Jurie buvo areštuota, Šri Lankos policijos pareigūnai suėmė ir kitą gražuolių konkurso dalyvę Chulą Padmendrą, kuri taip pat dalyvavo incidente.

Netrukus po incidento konkursą nugalėjusiai P. De Silvai karūna buvo grąžinta. Renginio organizatoriai išreiškė apgailestavimą ir sakė besitikintys viešo C. Jurie atsiprašymo.