Gyvenimas

2021.03.19 10:11

Pasigrožėkite – į sostinę atėjus „Kino pavasariui“, nušvito tiltai ir fontanai

LRT.lt2021.03.19 10:11

Įvažiuojančius į Vilnių pasitinka apšviestas miesto ženklas, sostinės tiltai bei fontanai taip pat nušvito ryškiai oranžine. Taip miestas pasipuošė ketvirtadienio vakarą prasidėjusio 26-ojo festivalio „Kino pavasaris“ proga. Šių metų festivalio spalva – oranžinė.

Sutemus, gerai pažįstamos sotinės vietos nušvinta naujomis spalvomis. Kovo 18 – balandžio 5 dienomis vykstančio festivalio „Kino pavasaris“ proga sostinės Karaliaus Mindaugo, Žaliasis, Baltasis bei Užupio tiltai, taip pat fontanai esantys Lukiškių ir Vašingtono aikštėse apšviesti šių metų festivalio spalva, oranžine. Įvažiuojančius į miestą pasitinka apšviestas Vilniaus ženklas.

Tiesa, taip apšviestais objektais bus galima grožėtis ne viso festivalio metu, o tik pirmąjį festivalio savaitgalį.

LRT.lt primena, kad iškilminga 26-ąjį kartą vykstančio festivalio „Kino pavasaris“ atidarymo ceremonija surengta ketvirtadienio vakarą viename iš sostinės viešbučių. Ir nors kino teatrai dar uždaryti, o festivalis vyksta virtualiai, po ilgo pertraukos sostinėje vėl driekėsi raudonas kilimas, į atidarymą atvyko pasipuošę svečiai.

Tiesa, nusifotografavę prie fotosienelės renginio dalyviai skubėjo į savo viešbučio kambarius, kuriuose ir stebėjo renginio atidarymą. Taip buvo siekiama apsaugoti vakaro svečius ir išvengti būriavimosi.

Apšviesti sostinės tiltai bei fontanai – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt