Gyvenimas

2021.03.02 16:38

Išsitraukė tradicinius instrumentus – „The Roop“ daina „Discoteque“ atgimė folkloro stiliumi

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.03.02 16:38

Artūras Sinkevičius su šeima „The Roop“ dainą „Discoteque“ pritaikė folkloro stiliui. Pagrindinis tikslas, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja muzikos mokytojas, buvo ištraukti senuosius liaudies instrumentus į dienos šviesą.

„The Roop“ eurovizinė diskoteka tęsiasi. Grupės kūrinį „Discoteque“ savotiškai nusprendė atlikti ir muzikos mokytojas Artūras su šeima.

„Tai buvo vienas iš geresnių atostogų praleidimo būdų. Jas tikrai praleidome turiningai, galėjome sukurti tokią įdomią aranžuotę, kuri atkeliavo ir iki jūsų“, – mintimis dalijasi pašnekovas.

„The Roop“ kūrinį jau spėjo perdainuoti daug kas. Pamatęs daugybę versijų Artūras pamanė, o kodėl neparodžius mūsų tradicinių instrumentų? „Pagrindinis tikslas buvo ištraukti senuosius mūsų liaudies instrumentus, kurie šiuolaikinėje popmuzikoje pasirodo retai“, – kalba vyras.

Artūras su šeima „The Roop“ dainą „Discoteque“ pritaikė folkloro stiliui: norėjosi parodyti lietuviškus instrumentus

Artūro dukrelė Giniotė, kuriai teko itin atsakinga dalis, t. y. dainuoti, neslepia, kad buvo sudėtinga, reikėjo daug kartų kartotis. Sūnaus Skomanto užduotis buvo nusifilmuoti su daug instrumentų – labiausiai vaikinuką sužavėjo tarškynė. Dar keletą užduočių gavo Artūro žmona Rimgailė: jai teko ir viską nufilmuoti, ir sujungti į viena, ir visus paruošti filmavimui, ir palaikyti.

„Buvau palaikymo komanda, turėjau visus paruošti, sušukuoti, aprengti. Padėjau Artūrui su vaizdo įrašu. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko sukurti šį projektą“, – sako moteris.

Plačiau – vasario 27 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Artūras su šeima „The Roop“ dainą „Discoteque“ pritaikė folkloro stiliui: norėjosi parodyti lietuviškus instrumentus