Gyvenimas

2021.02.26 10:50

„TikTok`e“ minią jaunimo pritraukusi „kūno rengybos močiutė“ įrašuose pašokdina ir savo vyrą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.02.26 10:50

Jauni esame tol, kol mūsų gyvenimas pilnas judesio. Apie judesį išėjus į užtarnautą poilsį daug papasakoti galėtų 81-erių sporto entuziastė Erika Richko.

Kūno rengybos močiutė – tokiu vardu 81-erių E. Richko iš Vokietijos rasite „TikTok“ platformoje. Minias sekėjų ji linksmina iš namų keldama nuotaikingus vaizdo reportažus sporto tema.

„Tai nuostabu! Aš labai džiaugiuosi. Mano pasitikėjimas savimi niekada nebuvo toks didelis, kaip šiuo metu. Mane labai džiugina, kai jaunuoliai mums rašo ir sako, kad jie mano, jog esame šaunūs, klausia, kas mus motyvuoja. Tai tiesiog puiku!“ – mintimis dalijasi reportažo herojė.

81-erių vokietė „TikToke“ laužo standartus: kelia įrašus, kuriuose sportuoja, šoka ir vykdo iššūkius

Sportuoja ji viena ar kartu šokdina sutuoktinį, gerbėjų ratas tik auga. Moteris jau įkėlė daugiau nei 100 tokių įrašų, surinko 2 milijonus patiktukų ir gali pasigirti šiuo metu turinti 125 tūkst. stebėtojų. Moteris garsėja socialinėse platformose priimdama vis naujus iššūkius. Didžioji jos sekėjų dalis – jaunimas.

„Sulaukiame prašymų iš jaunimo tapti jų seneliais, mat jų senoliai jau iškeliavę anapus. Gauname įvairiausių laiškų. Tai tiesiog nuostabu ir beprotiška. Žinojau, kad žmonės mus stebės, bet tokio dėmesio nesitikėjau. Visa tai labai jaudina ir džiugina“, – sako Erika.

Vaizdo medžiagą moteriai padeda kurti dukra, profesionali trenerė, ir vyras, kurį Erika kadaise sutiko lankydama šokių pamokas. Padėką išreiškė ir miesto, kuriame gyvena naujoji interneto žvaigždė, meras.

„Man visada patinka istorijos, keičiančios gyvenimus. Manau, šios moters pavyzdys užkrečia gerąja prasme. Kai žmogus linksminasi ir jaučia malonumą, jis sulaukia pelnyto dėmesio. Tiesa, tai, kad dėmesio sulaukiame ne tik savo šalyje, bet ir iš už Atlanto, tiesiog nuostabu“, – pažymi Langenfeldo meras Frankas Schneideris.

Plačiau – vasario 26 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

81-erių vokietė „TikToke“ laužo standartus: kelia įrašus, kuriuose sportuoja, šoka ir vykdo iššūkius