Gyvenimas

2021.02.24 12:01

Kaupė sniegą, kad įkurtų ledo arbatinę, tada sesuo sudarė konkurenciją – pastatė atlydžio kavinę

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.02.24 12:01

Kai visi iš kiemų stengiasi iškasti visą sniegą, Vytis Lasys nusprendė pasielgti priešingai – jį kaupė ir taupė. Sukaupęs pakankamą sniego krūvą jis įkūrė ledo arbatinę. Nors joje lankosi tik dviese su žmona, aplinkinius stebina ir džiugina socialiniuose tinkluose skelbiamomis iniciatyvomis bei nuotykiais.

Šaltos monetos už karštą arbatą – iki ištirps ledas, jų iš ledinės arbatpinigių lėkštelės išimti neįmanoma. Arbatpinigius iš sniego sukurtoje ledinėje arbatinėje paliko pats Vytis.

„Šiais metais Dievulis sniego nepagailėjo ir tiek jo pridrėbė, kad pavyko supilti didžiulį kalną. Galvojau, padarysiu kokią nors čiuožyklą ar atrakciją, bet galiausiai priėmiau sprendimą iškasti tunelį, nes pamačiau, kad galėtų būti vietos komfortabiliai jaustis. Palaipsniui gimė idėja sukurti ledo baldus ir įkurti tokią ledo arbatinę“, – pasakoja idėjos autorius.

Šaltos monetos už karštą arbatą: Vytis Lasys savo kieme iš sniego sukūrė ledo arbatinę

Visą žiemą kaupęs ir tausojęs sniegą, tunelį kaunietis iškasė per trejetą dienų. Dėl karantino svečių pašnekovas nelaukia ir nesitiki, todėl savo nuotykius fiksuoja telefono kamera, o vaizdo transliacijomis dalijasi internete, stengiasi atliepti ir nūdienos aktualijas. „Lyg sėdžiu su kostiumu, bet iš tikrųjų esu basomis kojomis. Nūdienos verslininkai, kurie jaučiasi basi“, – šypsosi Vytis.

Vyras kasmet stengiasi nulipdyti ką nors iš sniego – tai paįvairina kasdienybę. Anot jo, darbas su vaikais padeda neprarasti žaismingumo ir gyvenime. „Visiems linkiu atrasti savyje vaiką ir jį išlaisvinti. Žinokite, gyvenimas ir visos bėdos atrodo daug paprastesnės. Visos kliūtys daug lengviau išsprendžiamos“, – tiki pašnekovas.

Nuotaikingai avantiūrai ryžosi ir Vyčio sesuo, aktorė Aistė Lasytė. Ji socialiniuose tinkluose pranešė kurianti konkurenciją brolio arbatinei ir kieme pastatė atlydžio kavinę. „Mes mėgstame vienas kitam ir padėti, ir pajuokinti, ir palinksminti. Mūsų charakteriai labai panašūs, tai mes labai gerai ir sutariame“, – pažymi Vytis.

Plačiau – vasario 24 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Šaltos monetos už karštą arbatą: Vytis Lasys savo kieme iš sniego sukūrė ledo arbatinę