Gyvenimas

2021.01.27 18:33

Gyventojai nenustoja džiaugtis sniego patalais – Zujūnuose nulipdė kelių metrų aukščio sniego senį

LRT.lt2021.01.27 18:33

Gausiai iškritus sniegui, išradingiausieji šalies gyventojai į rankas čiupo kastuvus ir ėmėsi darbo. Štai netoliese Vilniaus esančių Zujūnų bendruomenę džiugina net kelių metrų aukščio sniego senis. Kol kas neaišku, kas šitaip pasidarbavo, bet įspūdingo dydžio sniego statula išties verta dėmesio, sako nuotraukomis pasidalijusi LRT.lt skaitytoja.

Kelius siekiančios sniego pusnys į lauką išviliojo gryname ore karantino snaudulį išblaškyti panorusius tautiečius. Jei anksčiau sniego šalyje buvo pabarstyta tiek, kad vos pakako sniego seniui, šiuo metu sniego patalai tokie stori, kad dažno kiemuose apsigyveno ištisos sniego senių šeimynos.

O štai netoliese Vilniaus, Zujūnuose išdygo įspūdingo dydžio sniego senis. Net kelių metrų aukščio besmegenis turi nosį, šluotą ir šaliką – viską, ko reikia, kad galėtų vadintis tikru seniu besmegeniu. Beje, jam kompaniją palaiko netoliese nulipdyta dar viena didžiulė statula iš sniego.

Nuotraukomis iš Zujūnų pasidalijusi LRT.lt skaitytoja sako kol kas nežinanti, kieno čia darbas, bet tokios iniciatyvos labai džiugina ir parodo, kad tautiečiai išties moka džiaugtis gausiai iškritusiu sniegu.

Išradingumą pūgos akivaizdoje pademonstravo ir kaunietis Vaidotas Bertašius, kieme surentęs tikrų tikriausią sniego tvirtovę. Didelę, labai panašią į eskimų iglu. Namelio vidus – dviejų metrų skersmens, atsigulę jame komfortiškai telpa du žmonės.

„Savaitgalį praneša šaltį, planuoju miegoti sniego namelyje. Bus įdomu, nauja patirtis. Namelio viduje šilta, dėl to juos ir stato. Kadangi yra užuovėja, iš esmės jame niekada nebūna minusinės temperatūros“, – portalui LRT.lt pasakojo vyras. Visą tekstą skaitykite čia.

Sinoptikai pranašauja, jog smarkus snygis atsitrauks trečiadienio vakare, tačiau į šalį atkeliaus šaltukas. Daugiau apie artimiausių dienų orus skaitykite specialioje LRT.lt orų skiltyje.