Gyvenimas

2020.12.31 11:42

Prie dainos „Jerusalema“ šokio iššūkio prisijungė ir pareigūnai su tarnybiniais šunimis

LRT.lt2020.12.31 11:42

Socialiniuose tinkluose įsisukęs naujas iššūkis pasivijo ir Lietuvą. Pagal nuotaikingą Pietų Afrikos Respublikos muzikanto Master KG ir atlikėjos Nomcebo Zikode dainą „Jerusalema“ sušoko Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai ir jų tarnybiniai šunys.

Feisbuke paskelbtą jų šokį jau pamėgo daugiau nei 11 tūkst. žmonių, o daugiau nei 4 tūkst. nusprendė pasidalinti ir savuose kontaktų ratuose.

Oficialus nemažai muzikos apdovanojimų susižėrusio didžėjaus kurtos dainos vaizdo klipas „YouTube“ platformoje peržiūrėtas jau apie 300 mln. kartų. Nors daina pasirodė praėjusių metų pabaigoje, po visą pasaulį ji išplito tik įpusėjus šiems metams.

Manoma, jog šokis šiuo metu taip išpopuliarėjo todėl, kad puikiai dera prie susiklosčiusių aplinkybių – kadangi šokant nereikia susikibti, besilinksminantiems šokėjams pavyksta išlaikyti fizinį atstumą.

Sparčiai po interneto platybes išplitęs „Jerusalema Challenge“ (liet. „Jerusalema“ iššūkis), kalbama, prilygsta legendinei „Macarenai“ – naująjį šokį šoka visi, kas tik gali.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt