Gyvenimas

2020.12.17 11:32

Pamatykite – šventės LRT.lt skaitytojų namuose: į pagalbą atskubėjo ir nykštukai, ir augintiniai

LRT.lt2020.12.17 11:32

Švenčių laukimo kadrais feisbuke pasidaliję LRT.lt skaitytojai vieningai įrodė – šiemet nusimato spalvingos ir ištaigingos Kalėdos. Šventinę dvasią skaitytojų namuose kuria dailios žaliaskarės ir šviečiančios lemputės, o puošiant namus į pagalbą atskubėjo ištikimieji augintiniai – katės, šunys ir net papūgėlės.

Gruodžio 13 d. LRT feisbuko paskyros sekėjai buvo pakviesti dalintis nuotraukomis ir parodyti, kaip šventėms išpuošė savo namus. Šimtuose pasidalintų fotografijų – įspūdingos žaliaskarės, įvairiomis spalvomis šviečiančios dekoracijos ir papuošimai.

Kai kurių namuose į žaliaskarių puošybą atskubėjo raudonkepuriai nykštukai.

O pas kai ką jau spėjo apsilankyti ir Kalėdų senelis, po egle palikęs dovanų. Tiesa, ištikimasis sargas rūpinasi, kad dovanos būtų išpakuotos tik per šventes.

Nuotraukose matyti, kad ant portalo LRT.lt skaitytojų stalų karaliauja saldžios kalėdinės dekoracijos – meduoliniai nameliai, šventiniai sausainiai.

Šventinė dvasia pasklido ne tik po kambarius, bet ir po lauką. Skaitytojai dalijosi ištaigingai išpuoštų balkonų ir terasų fotografijomis.

Kai kurių skaitytojų namų duris papuošė Kalėdų vainikai. Galbūt net gaminti savomis rankomis?

Žinoma, švenčių laukimas neįsivaizduojamas be ištikimųjų pagalbininkų. Šventinę nuotaiką padeda kurti ne tik šunys ir katės, bet ir papūgos.

Dėkojame visiems skaitytojams už šventinės nuotaikos kūrimą ir kviečiame pasigrožėti vaizdais, kuriais LRT.lt skaitytojai pasidalino feisbuke, po LRT paskelbta žinute.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt