Gyvenimas

2020.12.04 20:08

Pagrindinė Klaipėdos rajono eglė sutvisko elegancija

LRT.lt2020.12.04 20:08

Klaipėdos rajono centre, Gargžduose, miesto aikštėje įžiebta eglė. Šiemet ji spindi elegancijaelegantiška, be to, ją supa net trys šviečiančios šokėjų figūros. Jaukią ir šventišką atmosferą kuria ir išskirtiniai gatvių papuošimai, rašoma savivaldybės pranešime.

Eglė – beveik 11,5 metro aukščio karkasinė, kurią puošia 700 gyvų eglučių šakų. Kalėdinės šilumos žaliaskarei suteikia 800 metrų lempučių, 120 blyksčių, 600 auksinių ir raudonų žaisliukų bei 40 raudonų medžiaginių kaspinų.

Papuošta ir Savivaldybės aikštė. Medžiuose, kaip ir praėjusiais metais, žybsi lemputės, o aplink tradicinėmis spalvomis žibančią eglutę sukasi 3 šokančių porų figūros, kurių aukštis siekia 2 metrus.

Šventinę nuotaiką kuria ir gatvių papuošimai. Klaipėdos ir Kvietinių gatvėse pakabinti 52 stilizuoti miesto herbai, kurių aukštis – 1,7 m. Gargždų herbas puikiai tinka Kalėdinei nuotaikai kurti – jo viduryje puikuojasi žalias vainikas. Šie gatvių papuošimai mieste įsižiebs ir valstybinių švenčių metu.

„Šiemet Gargždų eglutė išskirtinai šilta, jauki, net kvepianti Kalėdomis. Papuoštos miesto erdvės taip pat kurią malonią ir lengvą šventinę nuotaiką. Tikiuosi, kad gargždiškiai ir miesto svečiai eglute grožėsis atsakingai, o šis šventinis laikotarpis įkvėps gerumui, ramiam švenčių laukimui“, – teigia Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų eglutės įžiebimo šventė buvo virtuali, transliuojama tiesiogiai. Įžiebus eglutę dangų nušvietė šventiniai fejerverkai.