Gyvenimas

2020.11.30 13:06

Įspūdingą žaliaskarę įžiebusios Širvintos virto Kalėdų pasaka lyg iš atviruko

LRT.lt2020.11.30 13:06

Paskutinį lapkričio savaitgalį išvien su didžiaisiais Lietuvos miestais Kalėdų eglę įžiebė ir Širvintos. Miestas pasipuošė ne tik įspūdinga žaliaskare, bet ir krūva šventinių dekoracijų ir švieselių, Širvintose sukūrusių tikrų tikriausią kalėdinę pasaką. Miestas dar sykį įrodė, kad įspūdingai puoštis šventėms moka ne tik šalies didmiesčiai.

Širvintų eglutės įžiebimo ceremonija vyko lapkričio 28 d. Netrukus po įžiebimo Širvintų rajono savivaldybė feisbuke pasidalijo ir Kalėdų pasaka virtusio miesto nuotraukomis.

Širvintos jau laukia jaukių ir spalvingų Šv. Kalėdų! Gražuolė eglė ir visas miestas sužibo! Šventinėmis šviesomis...

Posted by Širvintų rajono savivaldybė on 2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis

Po įspūdingomis fotografijomis komentuoti ėmę širvintiškiai džiaugėsi, jog miesto žaliaskarė kasmet vis įspūdingesnė. Miesto dekoracijas jie ėmė lyginti su kalėdine pasaka ir dėkojo miesto savivaldybei už tai, kad šventiniu sezonu Širvintos savo dekoracijomis ir kalėdine dvasia ne ką tesiskiria nuo didžiųjų Lietuvos miestų.

Širvintų Kalėdų eglės įžiebimo akimirkos 🎄🎀🎊 Už nuotraukas dėkojame Gabrieliui Tamošiūnui

Posted by Širvintų rajono savivaldybė on 2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis

LRT.lt primena, jog pastaraisiais metais Širvintų Kalėdų eglė sulaukia didelio dėmesio. Ištaiginga praėjusių metų Širvintų Kalėdų eglė buvo praminta Baltąja Sniego karaliene, o 2018 m. Širvintų gyventojus ir miesto svečius džiugino į origami panaši žaliaskarė.

Lapkričio 28 d. Kalėdų egles įžiebė ir kiti šalies miestai: modernumu nustebino Vilnius, laukti saldžių Kalėdų pakvietė Kaunas, elegantišką Kalėdų eglę papuošė Panevėžys, žaliaskarę ir eglučių miestelį įžiebė ir Jonava.