Gyvenimas

2020.11.12 09:53

Sostinės Kalėdų miesteliai šiemet keliasi į internetą

LRT.lt2020.11.12 09:53

Kalėdų miesteliai šiemet iš Vilniaus Katedros ir Rotušės aikščių ar Dizaino skvero žiemos švenčių metu persikels į elektroninę erdvę.

Vilnius kviečia verslininkus jau dabar registruotis į E-Kalėdų miestelį, kad savo dovanas, suvenyrus ir paslaugas galėtų skelbti www.kaledossostineje.lt. Dar daug kitų įdomių alternatyvų gruodį taip pat bus galima rasti virtualioje erdvėje, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

„Šiemet tokie jau metai, kai įprastoms miestą džiuginančioms veikloms reikia ieškoti alternatyvų. Vasarą meno kūrinius iš galerijų iškėlėme po atviru dangumi į akciją „Menas be stogo“, žiemą Kalėdų miestelius dėl saugumo keliame į internetą – nors emocija ir nebus ta pati, tačiau tai bent dalinai kompensuos pandemijos sukurtus ribojimus ir leis vilniečiams pasidžiaugti įdomiomis kalėdinėmis dovanomis“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

E-Kalėdų miestelyje kiekvienas galės nekeldamas kojos iš namų apsipirkti saugiai ir patogiai. Tai bus puiki abipusiai naudingų mainų galimybė visiems – ir verslininkams, kurie visus metus ruošėsi šventiniam sezonui, ir įpratusiems ieškoti dovanų tradicinėse kalėdinėse mugėse.

Specialioje www.kaledossostineje.lt svetainės skiltyje E-Kalėdų miestelis bus pateiktas prekybininkų sąrašas bei nuorodos į jų svetaines, kur kiekvienas lankytojas turės iš ko pasirinkti ir bus šiltai ir saugiai aptarnautas.

Virtualus E-Kalėdų miestelis veiks nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki pat šventinio sezono pabaigos 2021 m. sausio 7 d.

E-Kalėdų miestelio organizatoriai, norėdami užtikrinti prekių įvairovę, originalumą, atitikimą šventinio laikotarpio stilistikai ir lankytojų lūkesčiams, iki 2020 m. lapkričio 20 d. kviečia teikti paraiškas atrankai visus, kurie nori pasiūlyti originalius, išskirtinius, kokybiškus produktus ir (ar) prekes E-Kalėdų miestelio lankytojams.

Organizatorius pasilieka teisę spręsti ir atrinkti tuos prekybininkus, kurie jo manymu atitinka organizuojamos mugės koncepciją. Iki 2020 m. lapkričio 26 d. informuosime visus dalyvius, kurie pateko ir kurie nepateko į E-Kalėdų miestelį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt