Gyvenimas

2020.10.30 14:20

Raganos, šmėklos ir skerdikai renkasi Kirkiluose – čia įsikūrė Helovino miestelis

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.10.30 14:20

Trokštantiems aštrių pojūčių – šalia Biržų įkurtas Helovino miestelis. Šiurpą keliančią vietą, kurioje apstu zombių ir vaiduoklių, po atviru dangumi biržiečiai įrengė vos per mėnesį. Čia ne tik šimtai pačių sukurtų originalių šmėklų, bet ir siaubą keliančios pramogos.

Tik atvykusius į parką lankytojus į siaubo namus kviečia užsukti skerdikas, kuris nešinas grobiu tai išnyksta, tai vėl atsiranda. Šiame name rasti išėjimą taip paprasta nebus. Namas gravitacinis, jaučiama nesvarumo būsena, kurią dar labiau sustiprina ir baimės jausmas. Išėjus iš siaubo namo, atsikvėpti nebus kada. Jau čia pat Biržų Kirkilų parke lankytojus veda takas į vaiduoklių ir šmėklų kapinyną.

Šalia Biržų – vietinių įkurtas šmėklų parkas: siaubą kelia ne tik dekoracijos, bet ir siūlomos pramogos

Vaikštant Kirkiluose įkurtame Helovino parke verta stebėti kiekvieną savo žingsnį, mat čia pilna demoniškų būtybių, kurios gali slapčia dairytis pro langą, ar staiga pastoti kelią. Ieškantiems dar daugiau adrenalino, čia pat kanapių labirintas. Prastai apšviestame ir klaidžiame labirinte išėjimą rasti nebus taip paprasta. Apsilankiusieji Kirkiluose įkurtame Helovino parke neslepia patyrę nemažai išgąsčio.

Viena iš Helovino parko įkūrėjų sako, kad mintis kilo spontaniškai. Anot jos, norėjosi, kad žmonėms netektų važiuoti į didžiuosius miestus ir ten ieškoti Helovino pramogų. O darbas pranoko lūkesčius – ištroškusieji adrenalino atvyksta ne tik iš aplinkinių rajonų, bet ir iš didmiesčių.

„Reikėjo maždaug mėnesio, be jokių išeiginių. Mes su kolege didįjį darbą padarėm. Aišku reikėjo vyrų, suko karkasus, lemputes dėliojo, moliūgus skobė, o mes su kolege darėm visas baidykles, galvas lipdėm ir taip toliau, viskas yra rankų darbo absoliučiai“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako viena iš organizatorių Indra Simėnė.

Ji sako, kad sunkiausia buvo gauti juodų ir baltų paklodžių, kurių čia prireikė itin daug. O iš vietinių vaistinių išpirko visą gipsinį bintą.

Taip pat skaitykite