Gyvenimas

2020.10.30 13:40

Iniciatyva „Padėsim prisijungti“ tiesia pagalbos ranką tėvams ir moksleiviams – ieškomi savanoriai

LRT.lt2020.10.30 13:40

Jau nuo pirmadienio pietų, tai yra pirmųjų nuotolinių pamokų išvakarėse tėvai ir moksleiviai galės lengviau atsipūsti – technines problemas, kylančias dėl nuotolinio mokymo, imsis spręsti Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centras „Padėsim prisijungti“.

Pagalbos moksleiviai ir tėvai galės kreiptis nemokamu numeriu 8 677 22222. Šiuo metu skelbiama savanorių paieška. Numeris bus aktyvus nuo pirmadienio 13.00 iki 21.00 valandos, o antradienį savanoriai pradės dirbti nuo septintos ryto.

Kaip skelbiama centro atsiųstame pranešime žiniasklaidai, mokykloms pereinant prie nuotolinio mokymo daugybė tėvų ir vaikų susidūrė su mažesniais ar didesniais iššūkiais. Vieniems nepavyksta prisijungti prie nuotolinio mokymo programų, kitiems – įkelti namų darbų ar aktyvuoti savo kompiuterio kameros.

„Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centre „Padėsim prisijungti“ susiburs savanoriai, galintys pagelbėti išspręsti ir paprastas, ir sudėtingesnes technines problemas. Šiuo sudėtingu laikotarpiu svarbiausia, kad nė vienas vaikas neliktų be žinių, nesijaustų nuskriaustas, bejėgis, nepatirtų nepatogumų ar net patyčių. Ypač dėl elementarių techninių problemų“, – teigė vienas akcijos iniciatorių, „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Skelbiame paiešką savanorių, galinčių skambučių centrui skirti bent porą valandų per dieną. Apmokysime ir tuos, kurie neturi patirties dorojantis su techninėmis problemomis, o ypač laukiame savanorių, kurie galėtų pasidalinti savo žiniomis ir tapti komandų apmokymų vadovais“, – sakė projekto komanda.

Savanoriai kviečiami pildyti anketas www.padesimprisijungti.lt.

Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centras dėkoja komunikacijų bendrovei TELE2 už suteiktas technines skambučių centro galimybes bei renginių įmonei „Pirmoji kava“ už pagalbą steigiant centrą. Organizatoriai kviečia ir daugiau savanorių bei įmonių prisijungti prie iniciatyvos.

Taip pat skaitykite