Gyvenimas

2020.10.13 14:53

Sostinę jau pasiekė Kalėdos? Nustebusius vilniečius savivaldybė ramina: dekoracijos tik laikinos

Viktorija Lideikytė, LRT.lt2020.10.13 14:53

Antradienį Vilniaus Rotušės aikštėje išdygusios kalėdinės dekoracijos miestiečius privertė spėlioti: nejaugi į miestą jau atėjo Kalėdos? Vis dėlto šventiniu šurmuliu džiaugtis dar anksti, tikina Vilniaus miesto savivaldybė. Sostinė žiemos šventėms dar nesiruošia, o Rotušės aikštėje kalėdinė nuotaika pasklido tik trumpam, mat spalio 14 d. joje vyks kalėdinio klipo filmavimas.

Spalio 13 d. vilniečiai užfiksavo rudeniui šiek tiek neįprastą vaizdą – miestą papuošusias kalėdines dekoracijas. Vilniaus Rotušės aikštėje išdygo žaliaskarė ir kalėdinės mugės namukai.

Socialiniuose tinkluose miestiečiai ėmė spėlioti, nejaugi į miestą jau atėjo Kalėdos. Kai kurie ėmė piktintis, kad apie žiemos šventes pradėta galvoti per anksti, net nespėjus atšvęsti Helovino ir nepraėjus Lapkričio 1-ajai.

Vis dėlto Vilniaus miesto savivaldybė patikino, kad sostinė Kalėdoms dar nesiruošia, o šventinė nuotaika Rotušės aikštėje pasklido tik trumpam, kol bus nufilmuotas kalėdinis vaizdo klipas.

„Vilniaus miesto savivaldybė leido uždarajai akcinei bendrovei nuo spalio 14 d. 18 val. iki spalio 15 d. 20 val. filmuoti kalėdinį reklaminį vaizdo klipą Rotušės aikštėje. Šiuo metu uždaroji akcinė bendrovė pradėjo paruošiamuosius dekoracijų įrengimo darbus. Filmavimo metu trumpam (iki 5 min.) bus draudžiamas transporto priemonių eismas šalia filmavimo vietos“, – LRT.lt atsiųstame komentare nurodė Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

LRT.lt primena, kad rugsėjį Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė konkursą šventinės gatvių puošybos profesionalams. Įsitraukti į puošybos parinkimą balsuodama internete galės ir Vilniaus bendruomenė.

Gyventojai galės spręsti, kaip turėtų atrodyti kalėdinė sostinė. Gautus puošybos pasiūlymus drauge rinks ir komisija, ir visuomenė, kurios balsas lems 50 proc. galutinio įvertinimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt