Gyvenimas

2020.09.24 17:58

Ant Milano mados savaitės podiumo karaliavo „Prada“

LRT.lt2020.09.24 17:58

„Prada“ kolekcija Milano mados savaitėje buvo viena labiausiai lauktų – tai pirmoji mados namų kolekcija sukurta Miuccios Prados kartu su vasarį prie kūrybinės komandos prisijungusiu belgų dizaineriu Rafu Simonsu.

Šis „Prada“ kolekcijos pristatymas buvo kitoks. Ir ne tik todėl, kad žiūrovai galėjo išvysti pirmuosius M. Prados ir R. Simonso bendradarbiavimo vaisius, bet ir todėl, kad jis vyko be tradicinio podiumo ir žiūrovų. Kūrėjai savo kolekciją nusprendė pristatyti virtualiai, o po pristatymo atsakė į socialiniame tinkle žiūrovų užduotus klausimus.

„Per karantiną supratau, kokios iš tiesų svarbios ir paveikios yra technologijos. Kartais jos netgi tampa mūsų pačių tąsa, – apie kitokį nei įprasta, virtualų kolekcijos pristatymą sakė M. Prada, kurios pokalbio įrašas patalpintas oficialioje mados namų svetainėje. – Toks pristatymo būdas turi ir savų privalumų – taip žiūrovai gali geriau apžiūrėti drabužius ir skirti jiems daugiau dėmesio.“

Mados namų siela taip pat prabilo apie tai, koks svarbus yra tvarumas madoje ir patikino, kad žingsnis po žingsnio stengsis priartėti prie kuo tvaresnės mados kūrimo.

M. Prada ir R. Simonsas taip pat pasakojo, kad dirbti drauge jiems nebuvo sudėtinga, tačiau tikrai buvo įdomu.

2021-ųjų pavasariui ir vasarai skirta „Prada“ kolekcija – nuotraukų galerijoje ir vaizdo įraše.

Taip pat skaitykite