Gyvenimas

2020.09.20 22:02

Vivienne Westwood gatvės teatras Londono mados savaitėje: lengvas chaosas ir žaidimai

LRT.lt2020.09.20 22:02

Mados provokatore vadinama dizainerė Vivienne Westwood Londono mados savaitėje pristatė naują savo kolekciją, skirtą 2021-ųjų pavasariui ir vasarai. Eksperimentuoti nebijanti kūrėja žaismingai derina klasiką ir gatvės madą, įkvepia žaisti raštais bei detalėmis.

„Tai yra gatvės teatras: mes žaidžiame detalėmis, apykaklėmis, kišenėmis, sagomis, raišteliais, aksesuarais. Taip pat ir grafika – renkamės milžiniškus burbulus arba smulkius taškelius, kurie primena dulkeles“, – tokia dizainerės V. Westwood mintimi pasidalijo jos mados namai savo socialinio tinklo paskyroje.

Pristatydama naujausią savo kolekciją, skirtą 2021-ųjų pavasariui ir vasarai, dizainerė siūlo ir toliau žaisti:„Rindamiesi aprangą atsižvelkite į tai, koks dienos metas, arba ne – vilkėkite savo vakarinius drabužius eidami į darbą, nepaisykite kokiam metų laikui jūsų drabužiai skirti, derinkite tarpusavy skirtingiems sezonams skirtą aprangą.“

Naujausioje kolekcijoje V. Westwood labai daug žaidžia – derina tai, kas atrodo sunkiai suderinama, tačiau galiausiai puikiai sugula į vientisą ansamblį. Kūrėja taip pat siūlo raštus ir spalvas, įdomius ir netikėtus dizaino sprendimus. Juodos kelnės ar palaidinė traukia akį dėl išsišokėliškai margintos klešnės ar rankovės, vyrų derinius užbaigia dailios rankinės, moterų pečius gaubia platoki švarkai.

Taip pat skaitykite