Gyvenimas

2020.09.20 16:22

Sekmadienį vėl aidėjo visų pamėgta „Dainų dainelė“

pradžia 16 val.
LRT.lt2020.09.20 16:22

Po pertraukos sugrįžusi „Dainų dainelė“ jau trečią sekmadienį iš eilės džiugina ištikimiausius gerbėjus. Dėl koronaviruso grėsmės žiūrovai į filmavimus nekviečiami, tad dainorėlių pasirodymus stebėkite per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Daugelio pamėgtas, jau legendiniu tapęs konkursas „Dainų dainelė“ į eterį grįžo rugsėjo 6-ąją. Žiūrovų iš viso laukia 4 tiesioginės atrankinės laidos ir baigiamasis konkurso laureatų koncertas, kurį LRT TELEVIZIJA planuoja transliuoti spalio 11 dieną.

Dainų dainelė 2020. Vokalinis ansamblis „Banga“ – „Bala pradingsta“

Atrankinių laidų metu pasirodymus vertina ir geriausius dalyvius (solistus, duetus, grupes ir ansamblius) renka konkurso organizatorių suburta profesionali vertinimo komisija.

Dainų dainelė 2020. Vokalinis ansamblis „Bangelės“ – „Balta katė Zizu“

Dar vieną dalyvį, kuris kartu su komisijos išrinktais laureatais pasirodys baigiamajame koncerte, rinks TV žiūrovai. Balsuoti už savo favoritus galite čia.

Pirmoji „Dainų dainelė“ buvo surengta dar 1974 metais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo šio konkurso idėją. Nuo 1998 metų konkurso organizatorius yra Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla. Kas antrus metus rengiamame konkurse kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos.

Dainų dainelė 2020. Kvarteto iš Visagino pasirodymas – „Dainuokim po du“

Šių metų „Dainų dainelės“ pasirodymus, kurie jau buvo transliuoti LRT PLIUS eteryje, galima pasižiūrėti LRT mediatekoje.

Tiesioginė konkurso „Dainų dainelė 2020“ transliacija – nuo rugsėjo 6 d. kiekvieną sekmadienį per LRT PLIUS nuo 16 valandos.