Gyvenimas

2020.08.28 19:44

Vasaros palydėtuvių iškyla Vilniuje – iškilminga „Le Dîner en Blanc“ vakarienė

LRT.lt2020.08.28 19:44

Sostinėje prasidėjo visą savaitgalį truksiančios „Japoniškos atostogos“, o penktadienį Vilnių užliejo iškilminga balta spalva – Senamiestyje surengta „Le Dîner en Blanc“ vakarienė. Kaip įprasta, renginio vieta buvo atskleista tik paskutinę minutę, o į vakarienę atskubėjo balta spalva pasipuošę svečiai.

„Le Dîner en Blanc“ šiais metais tapo puikia elegantiškų kelionių, leidžiančių atitrūkti nuo kasdienybės, alternatyva, savo interneto puslapyje rašo renginio organizatorius „Go Vilnius“. Tai renginys, kuris net nekeliaujant tarsi perkelia į kitą šalį.

Šalį, kurioje akiai neįprastus vaizdus sukuria balta spalva pasipuošusių žmonių jūra. Šalį, kurioje susipažįstama su naujais įdomiais žmonėmis ir sutinkami seniai nematyti. Šalį, kurioje gali pats sau surengti šventę pasigamindamas ar nusipirkdamas kažką neįprasto.

Situacija dėl COVID-19 šiek tiek pakoregavo renginio detales, tačiau tikrai nesugadino šventės nuotaikos ir ilgamečių tradicijų. Į iškylą atskubėjo baltai pasipuošę svečiai, apie šventės vietą sužinoję tik paskutinę minutę.

„Japoniškąjį savaitgalį“ Vilniuje lauks ir daugybė kitų veiklų bei pramogų: japoniškų filmų, animacinių filmukų seansai, orientavimosi žaidimai, ekskursijos, tarp kurių – ekskursija po japonišką sodą Sei Shin en bei Japonų kultūros namus su „Matcha“ arbatos degustacija.

Išsamią japoniško savaitgalio renginių programą galite rasti čia.

„Le Dîner en Blanc“ vakarienės Vilniuje akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt