Gyvenimas

2020.08.15 14:22

Sostinėje toliau pulsuoja vokiška atmosfera: vyksta BMW automobilių ir iliuzionisto pasirodymai

LRT.lt2020.08.15 14:22

Į Vilniaus gatves išriedėjo legendomis apipinti BMW automobiliai, dviračiai, nosį kutena vokiškos virtuvės šedevrai, akį traukia iliuzionisto pasirodymai. Visos šios pramogos tik patvirtina – sostinėje tęsiasi „Vokiškos atostogos“.

Šeštadienį Lukiškių aikštėje laukia daug įvairiausių pramogų šeimoms. Čia įsikūrusioje šeimos zonoje galima stebėti iš Vokietijos atvykusio mago Tobias Campoverde pasirodymą, teatro pasirodymus, ragauti patiekalų iš greta esančių maisto vagonėlių.

Taip pat čia Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai kartu su Vokietijos ambasada kvies pažaisti futbolą, mat Vokietijos futbolo rinktinė – viena garsiausių pasaulyje. Mažųjų žaidėjų laukia dovanos – garsių Vokietijos futbolo klubų marškinėliai, žaislai, gertuvės.

Vokiškos dvasios Vilniui suteikė mieste gausiai susirinkę BMW automobiliai. Bavarijos sostinėje Miunchene įsikūrusi automobilių, motociklų ir jų variklių gamintoja BMW skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų veiklos istoriją, o jos gaminami automobiliai ir motociklai vertinami ir mėgstami tiek visame pasaulyje, tiek ir Lietuvoje.

Skaičiuojama, kad visame pasaulyje BMW koncerne dirba daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Pamatyti lietuvių mėgstamiausius BMW automobilius galima šeštadienį 12–17 val. Gedimino prospekte tarp Jogailos ir A. Vienuolio gatvių.

Išsamią vokiško savaitgalio renginių programą galite rasti čia.

Vilniaus miesto savivaldybės ir „Go Vilnius“ paskelbta atostogų Vilniuje kampanija kviečia Lietuvos gyventojus apkeliauti pasaulį per septynis savaitgalius. Kas antrą vasaros savaitgalį nuo birželio pradžios Vilnius virsta vis kita šalimi.

Egzotiškų atostogų nuotaiką mieste kuria septynių keliautojų itin pamėgtų šalių kultūros. Vilniuje jau nušurmaliavo itališkas savaitgalis, rytietiški kvapai ir gongo dūžiai nukėlė į Indiją, mieste buvo įsikūrę amerikietiški Laukiniai vakarai ir Holivudas, viliojo Žydroji Prancūzijos pakrantė, miestą drebino aistringi Ispanijos šokiai, šįkart vilniečius ir miesto svečius džiugina vokiškos pramogos, eilėje dar laukia Japonija.

Vokiškų atostogų Vilniuje akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Taip pat skaitykite