Gyvenimas

2020.08.06 13:40

Vilniaus centre – viliojantys kvapai: vyksta tradicinis mėsainių festivalis

LRT.lt2020.08.06 13:40

Ketvirtadienį Vilniuje šeštą kartą vyksta mėsainių festivalis „Vilnius Burger Fest“. Šventėje šiemet pirmą kartą dalyvauja svečias iš užsienio, po pertraukos vėl vyksta išskirtinių mėsainių aukcionas. Renginys traukia nemažau žmonių, tad jame atidžiai laikomasi COVID-19 saugumo reikalavimų.

„Burgerių festivalis yra tarsi atspindys to, kas yra madinga kulinarijoje ir konkrečiai šio patiekalo ruošimo srityje – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Norime plėsti akiratį ir festivalio geografiją, dėl to šiemet pasikvietėme dalyvius iš Latvijos. Ateityje planuojame tapti didžiausiu burgerių festivaliu Baltijos šalyse, o galbūt net ir Šiaurės Europoje“, – prieš renginį sakė festivalio organizatorius Jonas Mažintas.

Organizatoriai pažymi, kad „Vilnius Burger Fest“ kartu yra ir profesinė šventė, kurioje nėra konkurencijos tarp dalyvių, o lankytojai kviečiami mėgautis atsakingai, nerengiant varžybų, kas suvalgys daugiau bei greičiau.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad, laikantis saugumo reikalavimų dėl COVID-19, festivalio teritorijoje vienu metu negalės būti daugiau nei 1000 lankytojų. Kaukės šiame renginyje nėra privalomos.

Festivalis „Vilnius Burger Fest“ vyksta Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejaus kieme iki 24 val.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.