Gyvenimas

2020.08.03 12:20

Vingio parke nuaidėjo gyvūnų mylėtojų šventė

LRT.lt2020.08.03 12:20

Šeštadienį Vingio parke buvo švenčiamas ne pelno siekiančios organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (toliau – GGI) 8-asis gimtadienis. Šventėje rinkosi vilniečiai bei miesto svečiai, kuriuos vienijo meilė gyvūnams. Didžiąją dalį gimtadienio dalyvių atlydėjo ir jų keturkojai augintiniai, kurių laukė daug malonių staigmenų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Renginys „GGI 8“ tradiciškai kvietė ne tik atšvęsti sėkmingą gyvūnų gerovės organizacijos veiklą, bet ir nemokamai pasikonsultuoti su veterinarijos ir mitybos specialistais, dalyvauti edukacinėse paskaitose, fotosesijose, iniciatyvose.

Gimtadienio šventę vainikavo tradicinės GGI šunų lenktynės, kurių metu keturkojai su savo šeimininkais galėjo išbandyti bendras jėgas 25 metrų trasoje.

„Visa GGI komanda nekantriai laukė šio gimtadienio. Kadangi mūsų nariai išsibarstę ne tik po Lietuvą, bet netgi po visą pasaulį, džiaugėmės susitikę šia ypatinga proga. Visi kartu galėjome padėkoti mūsų ištikimiems draugams – gyvūnų mylėtojams bei jų organizacijoms, su kuriomis nuveikėme begales prasmingų darbų. Per šiuos metus mes aktyviai pažindinome žmones su gyvūnų priežiūra, vykdėme šviečiamąsias veiklas, o svarbiausia – išgelbėjome daug nemeilę patyrusių gyvūnų“, – pasakoja GGI įkūrėja Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt