Gyvenimas

2020.07.31 15:58

Sostinėje vėl įsikurs „Netflix“ filmavimo aikštelė – bus filmuojamas naujas serialas

LRT.lt2020.07.31 15:58

Lietuvoje bus filmuojamas naujas „Netflix“ serialas, portalui LRT.lt sako aktorių agentūros „Actors Agency Lithuania“ vadovas Donatas Šimukauskas, kurio agentūra ieško jaunuolių, norinčių filmuotis.

„Serialas dar tik yra kuriamas, o eteryje nėra pasirodžiusi nė viena jo serija“, – pasakoja D. Šimukauskas. Anot jo, serialas bus filmuojamas ir Lietuvoje: „Netgi sakyčiau nemaža dalis serialo bus filmuojama čia.“

Agentūros įraše pažymima, kad serialo filmavimas sostinėje numatomas nuo rugsėjo vidurio. Jam ieškomi 18-80 m vyrai, kurie galėtų nusifilmuoti keliose masinėse scenose kalėjime.

Prieš savaitę agentūra buvo pasidalijusi ir dar vienu įrašu, kuriame į filmavimus kvietė 18-22 m merginas, kurios sutiktų suvaidinti kelis trumpus, bet pakankamai intymius epizodus.

LRT. lt primena, kad Lietuvoje vis dažniau įsikuria žymiausių kino ir serialų kūrėjų filmavimo aikštelės. Prieš porą metų sostinės Fabijoniškių mikrorajonas virto Pripetės miesteliu, kur 1986-aisiais įvyko Čenobylio atominės elektrinės reaktoriaus sprogimas. Ne mažiau dėmesio sulaukė ir šią žiemą Lukiškių kalėjime filmuojamas naujausias serialo „Stranger Things“ sezonas. Čia viešėjo ir serialo režisierius bei vykdantysis prodiuseris Shawnas Levy.

„Kai svarstėme, kur vykti, kalbėjausi su Craigu Mazinu, vienu iš „Černobylio“ kūrėjų. Jo patirtys Lietuvoje – fantastiškos. Aš daug apie Lietuvą nežinojau, tačiau kai ruošiausi čia filmuotis, pasidomėjau krašto istorija. Ji taip pat žavi“, – patikino vienas iš „Stranger Things“ kūrėjų.

Taip pat skaitykite