Gyvenimas

2020.07.22 11:33

Seserį nuo puolusio šuns išgelbėjusiam šešiamečiui suteiktas garbės titulas ir čempiono diržas

LRT.lt2020.07.22 11:33

Narsus sesutę nuo įniršusio šuns išgelbėjusio šešiamečio Bridgerio Walkerio poelgis toliau garsina mažąjį didvyrį. Berniukas jau spėjo sulaukti didžiulio dėmesio socialiniuose tinkluose, jam simpatijas reiškė ir aktorė Anne Hathaway, o dabar garbės titulą suteikė ir čempiono diržą drąsuoliui padovanojo ir Pasaulio bokso taryba.

„Mums garbė paskelbti šešiametį Brigerį Walkerį Pasaulio bokso tarybos garbės čempionu. Jo veiksmai atspindi geriausias žmonijos vertybes. Brigeri, tu – didvyris“, – tviteryje rašė berniuko nuotrauka pasidalijusi bokso organizacija.

Sužinojęs apie kilnų berniuko poelgį, Pasaulio bokso tarybos prezidentas Mauricio Sulaimánas pareiškė, jog šešiamečiui į Vajomingą bus nusiųsta tikro pasaulio čempiono diržo kopija, jo ir berniuko sesutės lauks ir kitos dovanos.

Bridgerio nuotrauka su pasaulio čempiono diržu instagrame pasidalijo berniuko artimieji, po narsaus jo poelgio sukūrę socialinio tinklo paskyrą.

View this post on Instagram

Thank you @wbcboxing 🥊

A post shared by Bridger Walker (@bridgerwalkerr) on

Kaip teigiama CNN atsiųstame šeimos pranešime, liepos 9 d. Bridgeris drąsiai stojo akistaton su vienerių metų amžiaus vokiečių aviganio mišrūnu, ketinusiu pulti jo ketverių metų sesutę. Nors pavyko užstoti seserį, šuo brutaliai puolė patį berniuką.

„Kad ir kaip būtų liūdna, šuo neišsigando, o šoko ant Bridgerio ir įsikibo dantimis į jo skruostą“, – rašoma pranešime.

Šeimos teigimu, po antpuolio Bridgeriui buvo skubiai atlikta dvi valandas trukusi operacija, berniuko veidui sutvarkyti prireikė daugiau nei 90 siūlių. Tėčiui paklausus, kodėl jis nusprendė šokti tarp sesers ir šuns, drąsusis berniukas atsakė: „Jei kažkas tą dieną turėjo mirti, pagalvojau, kad geriau tai būsiu aš“.

Bridgerio teta netrukus atidarė naują „Instagram“ paskyrą, kurioje nurodė, kad berniukas yra filmo „Keršytojai“ (angl. „Avengers“) gerbėjas. Tai atkreipė aktorės Anne Hathaway dėmesį.

„Nesu „keršytoja“, tačiau superherojus atpažįstu vos juos pamačiusi, – po Bridgerio ir jo sesutės nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“ rašė A. Hathaway. – Labai norėčiau būti bent puse tiek drąsi savo gyvenime, koks tu, Bridgeri, esi savajame. Linkiu tau kuo greičiau pasveikti ir rasti daug įdomių akmenėlių.“

„Keršytojų“ aktoriai kol kas viešai situacijos nekomentavo, tačiau A. Hathaway įrašas sulaukė daugiau nei 1 mln. patiktukų ir tūkstančių komentarų, giriančių berniuko drąsą.

Šeima teigia, kad su jais jau susisiekė Markas Ruffalo, Tomas Hollandas, Hugh Jackmanas, Zachary Levi, broliai Russo ir Robbie Amellis.

„Tad visi sekime Bridgerio pavyzdžiu, žvelkime į pasaulį vaiko akimis, neškime taiką savo namams, bendruomenėms, valstijoms ir šalims“, – berniuko poelgiu didžiuojasi šeima.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt