Gyvenimas

2020.07.17 17:36

Į miestą sugrįžo vilniečių pamėgtas gatvės maisto turgus „Open Kitchen“

LRT.lt2020.07.17 17:36

Penktadienį šiam vasaros sezonui sugrįžta vilniečių pamėgtas gatvės maisto turgus po atviru dangumi „Open Kitchen“. Naujas sezonas skelbiamas kartu su didelėmis naujienomis – „Open Kitchen“ nuo šiol mėgautis maistu, menu ir muzika kvies Naujamiestyje įsikūrusio Menų fabriko „Loftas“ terasoje, iš visų pusių apsuptoje įspūdingų, urbanistinių „Open Gallery“ piešinių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nuo šiol, visą vasarą ir šiltąją dalį rudens, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį „Open Kitchen“ rinksis keliolika skirtingas maisto kultūras atstovaujančių maisto furgonų, siūlančių išbandyti neįprastus ar jau pamėgtus įvairiausių pasaulio šalių receptus – nuo sultingiausių amerikietiškų burgerių, iki Rytų kvapais viliojančių wok`ų ar britų virtuvės pažiba tapusių, burnoje tirpstančių Fish&Chips. Vasarišką atmosferą renginio dienomis kurs įvairūs muzikiniai pasirodymai.

„Jau seniai svajojome apie šiame kieme vykstantį nuolatinį veiksmą ir didelį skanaus maisto pasirinkimą, o šiandien ši svajonė išsipildė, – sako „Lofto“ vadovas Victor Diawara. – Menas, maistas ir smagūs draugų susitikimai mums neįsivaizduojami be visad skambančios geros muzikos.

Muzikinę „Open Kitchen“ dalį prižiūrėti pakvietėme ilgametį šio projekto muzikos ambasadorių bei mūsų gerą bičiulį Tomą Boo, kuris žada rūpintis ne tik DJ‘ų, bet ir gyvais grupių bei atlikėjų pasirodymais – pirmieji „Lofto“ terasos scenoje skambės jau šiandien.“

Atidarymo dieną, scena dalinsis net du jauni, dėmesio verti vardai – elektronikos ir post-roko garsus jungiančio vilniečio Aurimo projektas „NowN” bei skirtingų laikotarpių ir kultūrų instrumentus valdantis Daumantas Lukošiūnas. Atidarymo dieną pradės ir vainikuos projektų „Tropical Soundclash“ ir „Dubartis“ bendraautorius DJ Souldatov.

Maistu ir muzika „Open Kitchen“ kviečia mėgautis ne tik draugų kompanijas, bet ir šeimas su vaikais. Būtent jiems terasoje įkurtos kelios žaidimų ir pramogų zonos, karstyklės, o „Lofto“ viduje – didžiulis batutas.