Gyvenimas

2020.07.13 21:32

Po žinios apie kilniaširdį britų apsaugininką prisimintas analogiškas pavyzdys Kaune

LRT.lt2020.07.13 21:32

Užsienio internetinėje erdvėje paplitus nuotraukai su apsaugininku, per lietų ištiesusiu skėtį prie parduotuvės šeimininko laukusiam šuneliui, į portalą LRT.lt kreipėsi skaitytoja Viktorija Darmavičiūtė. Ji priminė, kad ir Lietuvoje turime tokių pavyzdžių!

V. Darmavičiūtė pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti per lietų stovinti moteris, atėjusi skėčiu pridengti prie parduotuvės šeimininko laukiančio keturkojo.

„Nuotrauka užfiksuota praėjusių metų rugsėjį prie Kaune, Savanorių prospekte esančio „Hyper Maxima“ prekybos centro. „Can Can“ picerijos darbuotoja išėjo laukan ir skėčiu nuo lietaus uždengė šeimininko belaukiantį šunelį.

Atėjęs šeimininkas bandė merginai atsidėkoti kažką jai už tai paduodamas, bet ji neėmė ir grįžo atgal į piceriją“, – LRT.lt sako širdį glostančios nuotraukos autorė V. Darmavičiūtė.

Moteris vaizdą užfiksavo laukdama, kol bent kiek apstos įsismarkavęs lietus. „Išėjusi iš parduotuvės laukiau, kol bent kiek nustos lyti. Gana stipriai lijo, tad būčiau permirkusi, nors reikėjo nubėgti tik iki mašinos“, – sako V. Darmavičiūtė.

„Tokie žmogeliukai turi labai dideles širdis. Ačiū jiems“, – džiaugiasi mielą vaizdą prie parduotuvės išvydusi moteris.

LRT.lt primena, kad Didžiosios Britanijos interneto erdvę užliejo vaizdai su prekybos centrų tinklo „Morrisons“ parduotuvės apsaugininku, laikančiu lietsargį virš šeimininko laukiančio auksaspalvio retriverio.

Internautai apsaugininkui netrukus ėmė žerti pagyras, greitai paaiškėjo, kad šis didvyris – Ethanas Dearmanas. Jis komentaru atsakė į įrašą su tviteryje paplitusia savo paties nuotrauka: „Panašu, jog šiandien nudžiuginau daug žmonių.“

Taip pat skaitykite