Gyvenimas

2020.07.13 15:50

Apsaugininko poelgis ištirpdė internetą: prie parduotuvės laukusiam šuneliui per lietų ištiesė skėtį

LRT.lt2020.07.13 15:50

Didžiosios Britanijos prekybos centrų tinklo „Morrisons“ parduotuvėje dirbantis apsaugininkas nė neįtarė, kad vos per akimirką taps interneto žvaigžde. Jis internautų širdis sušildė po to, kai pliaupiant lietui buvo pastebėtas šalia parduotuvės laikantis lietsargį prie prekybos centro šeimininko laukiančiam keturkojui.

Kilnų apsaugininko poelgį pastebėjo pro šalį vykusi moteris. Ji apsaugininko, virš auksaspalvio retriverio veislės šuns laikančio skėtį, nuotrauka pasidalijo tviteryje. „Jis sakė, kad niekada negali žinoti, ar šunims patinka lietus“, – fraze iš pokalbio su apsaugininku pasidalino moteris.

Jos įrašas akimirksniu išplito ir susilaukė interneto vartotojų dėmesio. Žmonės ėmė girti apsaugininką už kilnų poelgį, įrašas vos per dieną surinko daugiau nei 100 tūkst. paspaudimų „patinka“.

„Kaip žmonės elgiasi galvodami, kad jų niekas nemato, parodo, kokie jie yra iš tiesų“, – prekybos centro darbuotoją gyrė jo poelgio sužavėti asmenys.

„Iš to, kaip žmogus elgiasi su gyvūnais, gali daug ką pasakyti apie jį patį“, – vyrą liaupsino internautai.

Netrukus paaiškėjo, jog šis didvyris – Ethanas Dearmanas. Jis komentaru atsakė į įrašą su tviteryje paplitusia savo paties nuotrauka: „Panašu, jog šiandien nudžiuginau daug žmonių.“

„The Independent“ pakalbinta tviterio įrašo autorė Mel Gracie sakė dažnai sutinkanti prekybos centro apsaugininku dirbantį E. Dearmaną. „Jis visuomet šnekučiuojasi su eilėje stovinčiais žmonėmis. Manau, tai labai miela, ypač dabar, kai daugelis žmonių gyvena izoliacijoje“, – kalbėjo moteris.

Į internetinėje erdvėje kaip virusas išplitusią naujieną sureagavo ir apsaugos darbuotoją išgarsinusio šuns šeimininkas.

„Ačiū apsaugininkui, kuris prasidėjus lietui palaikė skėtį virš mano Freddie! Labai kilnus poelgis. Jis visuomet būna malonus mano broliui Stiuartui, mano tėčiui ir mūsų Freddie“, – tviteryje rašė Davidas Cherry, pasidalijęs auksaspalvio retriverio nuotrauka.

Kad darbuotojo poelgis išties mielas, pritarė ir prekybos centro, kuriame jis dirba, atstovai. Iš oficialios „Morrisons“ tviterio paskyros po didvyrio nuotrauka buvo pakomentuota, kad šis E. Dearmano gestas išties pagirtinas.

Tviterio vartotojai kaip mat ėmė komentuoti, kad darbuotojas nusipelnė premijos ir atskiro pripažinimo. Pats E. Dearmanas dar sykį parašė, jog nors ir tikėjosi pralinksminti vieną kitą žmogų, staiga užgriuvęs dėmesys jį labai nustebino.

Taip pat skaitykite