Gyvenimas

2020.07.10 21:30

Koronavirusas įskėlė medaus mėnesio idėją: jaunavedžiai aplankė Paryžių ir Veneciją neišvykdami iš Lietuvos

Aida Murauskaitė, LRT.lt2020.07.10 21:30

Gegužės 22-ąją susituokę kauniečiai Reda ir Rokas Zarauskai medaus mėnesį leido Paryžiuje, Londone, Venecijoje ir Šveicarijoje, neišvykdami iš Lietuvos. Sparnus leistis į povestuvinę kelionę Kuboje jiems apkarpė dėl koronaviruso paskelbtas karantinas. Tačiau tai nesumažino linksmai nusiteikusios poros entuziazmo, geros nuotaikos ir romantikos.

Medaus mėnesį sutuoktiniai romantiškai leido Jonavos rajone, kuriame yra Šveicarijos, Londono, Paryžiaus ir Venecijos miesteliai. Maža to, jie, buvę šiose vietose užsienyje, nuspaudė vaizduotės mygtuką ir surengė fotosesiją, kurios metu stengėsi atkurti paryžietiško pikniko, ūkanotojo Londono ar Alpių kalnų Šveicarijoje atmosferą.

„Tokia mintis kilo turbūt balandį. Jau tada supratome, kad negalėsime pasimėgauti tikruoju mūsų medaus mėnesiu. Tuo metu ne tik ruošėmės vestuvėms, bet ir ieškojome naujos gyvenamosios vietos.

Būsima žmona pajuokavo, kad, išsinuomoję brangų butą, galėtume nukeliauti tik į greta esantį lietuvišką Londoną ar Šveicariją. O tada ir pagalvojome, jeigu mūsų laukia karantininės vestuvės, kodėl nesuorganizavus ir karantininio medaus mėnesio?“, – kaip smagi turistinė turistinė mintis, pagimdyta meilės, šovė jiems į galvą, pasakojo pardavimų vadybininkas Rokas.

Visos numatytos aplankyti vietos yra Jonavos rajone, bet jaunavedžių „ekspedicija“ truko net dvi dienas.

„Pirmą kartą, iškart po vestuvių, į kelionę susiruošėme per vėlai, todėl spėjome aplankyti tik Šveicariją ir Veneciją. Jau temo, kando uodai ir buvome pavargę, tad kelionės nebetęsėme. Į Paryžių ir Londoną grįžome po kelių dienų“, – pasakojo Rokas.

Taip pat skaitykite

Kai jiedu su Reda sugalvojo, kad fotografuosis prie miestelių riboženklių, iškart apsvarstė ir kaip tai darysią, nenorėjo paprastų nuotraukų.

„Iš pradžių žmona sugalvojo, kad Paryžiuje surengsime pikniką, o kitų nuotraukų idėjas ji pasiūlė jau kitą dieną. Nebuvo sunku, esame buvę visose šiose šalyse iš tikrųjų. Važiuodami į tam tikrą vietą jau žinojome, ko joje reikės, kuo būsime apsirengę“, – šeimos idėjas perpasakojo Rokas.

Zarauskų draugams ir artimiesiems tokia povestuvinė kelionė labai patiko, nuolat pajuokaudavo šia tema.

„Sulaukėme raginimų aplankyti dar daugiau įdomius pavadinimus turinčių vietų. Tokių pasiūlymų sulaukėme iš nepažįstamų žmonių, jie taip pat palaikė mūsų idėją, dalijosi mūsų nuotraukomis, komentavo jas. Beje, nuotraukos sulaukė ir latvių dėmesio. Labai dėl to nustebome, pasirodo, kad ir jie turi nemažai gyvenviečių su panašiais pavadinimais“, – kaip jų povestuvinė kelionė pralinksmino kitus žmones, pasakojo R. Zarauskas.

Taip pat skaitykite

Tiesa, jis pabrėžė, kad šia fotosesija norėjo tik pralinksminti draugus, o lankydami miestelius – pažinti Lietuvą, ir tikrai nemanė patrauksiantys nepažįstamų žmonių ar žurnalistų dėmesį.

„Svarbiausia, kad patys gerai praleidome laiką ir turėjome smagų „lietuviškai užsienietišką medaus mėnesį“, – šypsojosi kauniečiai.

Gerokai anksčiau jiedu su žmona žurnaliste planavo po vestuvių skristi į Kubą, tačiau dėl koronaviruso kelionę teko atšaukti.

„Pasikeitę planai gyvenimo neapkartino, vis vien kada nors aplankysime šią šalį“, – sakė R. Zarauskas.

Tiesa, kol kas jiedu dar nežino, kada galės krautis lagaminus.

„Labai mėgstame keliauti, todėl tikrai ketiname išvykti į dar vieną povestuvinę kelionę, tačiau jau užsienyje. Kol kas nežinome tikslių planų, padėtis dėl COVID-19 vis dar įtempta, tad neskubame pirkti naujų lėktuvo bilietų, kurių vėl galbūt nepanaudosime. Vis dar norėtume aplankyti Kubą“, – aiškino sutuoktiniai.

Taip pat skaitykite