Gyvenimas

2020.07.05 13:12

Amerikietišką savaitgalį sostinėje vainikavo beisbolo pamokos ir vaikų pamėgta Disney`aus animacija

LRT.lt2020.07.05 13:12

Trečiasis „Atostogų Vilniuje“ savaitgalis, trumpam nukėlęs į svajonių šalimi pramintas Jungtines Amerikos Valstijas, artėja prie pabaigos. Visą savaitgali vilniečius ir miesto svečius džiuginusios pramogos tęsėsi ir sekmadienį – vyko beisbolo pamokos, Lukiškių aikštėje įsikūrė vaikų paplūdimys, kuriame mažieji galėjo mėgautis Disney`aus animacija, šurmuliavo amerikietiško maisto kioskai.

Holivudo kino vakarai, amerikietiški gardėsiai, beisbolo pamokos, vakarėlis Havajų paplūdimyje, amerikietiškų automobilių ir motociklų paroda – visa tai ir dar daugiau pramogų visą savaitgalį džiugino sostinės gyventojus ir lankytojus.

Vilniaus miesto savivaldybės ir „Go Vilnius“ paskelbta atostogų Vilniuje kampanija kviečia Lietuvos gyventojus apkeliauti pasaulį per septynis savaitgalius.

Kas antrą vasaros savaitgalį nuo birželio pradžios Vilnius virsta vis kita šalimi. Egzotiškų atostogų nuotaiką mieste kurs septynių keliautojų itin pamėgtų šalių kultūros.

Vilniuje jau nušurmaliavo itališkas savaitgalis, rytietiški kvapai ir gongo dūžiai nukėlė į Indiją, šį savaitgalį miestą užliejo amerikietiška dvasia, eilėje rikiuojasi Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir Japonija.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia.

Amerikietiškų atostogų Vilniuje akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Taip pat skaitykite