Gyvenimas

2020.06.09 12:35

Viešbutis be sienų ir langų kviečia praleisti naktį po atviru dangumi Šveicarijos Alpėse

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.06.09 12:35

Kvapą gniaužiantys Alpių vaizdai, žvaigždėtas dangus, tyras kalnų oras – pasirodo, naktį po atviru dangumi apsupti magiško gamtos peizažo galite praleisti ne tik stovyklaudami su palapinėmis ir miegmaišiais, bet ir apsistoję gryname ore įrengtame viešbučio kambaryje.

Šveicarijoje du broliai menininkai pristatė viešbučio projektą „Nulis nekilnojamojo turto“, kurio idėja – viešbučio kambarys po atviru dangumi Šveicarijos Alpėse.

Besigrožėdami vaizdais ir besiklausydami nakties garsų, galite ilsėtis patogioje dvigulėje lovoje, tačiau daugiau nieko be lovos ir naktinių stalelių, įrengtų ant medinės platformos, šiame kambaryje nerasite.

Kambaryje nėra nei sienų, nei lubų, tačiau vietoje jų – ne ką prastesnis vaizdas: aplink besidriekiančios kalnų grandinės, žaliuojantys slėniai, telkšantys ežerai ir visiška kalnų ramybė, kurią retkarčiais pertraukia tolumoje skimbčiojantys pievose besiganančių karvių varpeliai.

Vienos nakties viešnagės šiame išskirtiniame kambaryje kaina – maždaug 270 eurų. Į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai bei gėrimai, kuriuos asmeniškai svečiams patiekia patarnautojas, kuris atvykusius svečius ir palydi iki jų kambario.

Jeigu užsisakius kambarį ir atvykus į viešbutį pasitaiko blogas oras, svečiams siūloma apsistoti kitame, uždarame kambaryje.

Pasižvalgykite po viešbutį Alpėse:

Menininkų viešbučio projektas Šveicarijoje: vietoj sienų – Alpių panorama
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt