Gyvenimas

2020.06.07 09:03

Jurgitos Jurkutės pusryčių idėjos: sveikuoliški kokteiliai patiks ir vaikams, ir tėvams

LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“, LRT.lt2020.06.07 09:03

Svarbiausias aktorės, televizijos laidų vedėjos Jurgitos Jurkutės-Širvaitės dienos patiekalas – pusryčiai. „Jeigu neturiu laiko ryte ramiai pavalgyti, man tada visa diena būna kažkokia ne tokia“, – kalba J. Jurkutė-Širvaitė, nuotoliniu būdu viešėjusi LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“.

Visai netikėtai per karantiną J. Jurkutei-Širvaitei gimė ir nauja idėja – su savo sekėjais socialiniuose tinkluose dalytis pusryčių idėjomis.

„Labai džiaugiuosi ir pati dėl savęs, nes ir man tada motyvacija, savotiška atsakomybė, nes kiekvieną pirmadienį mano sekėjai laukia recepto. Jau gaunu ir laiškų, kaip merginos pačios eksperimentuoja, pasidaro. Kažkaip gera, kai gali dalintis“, – šypsosi J. Jurkutė-Širvaitė.

Beatos Nicholson laidoje ji pasidalijo dviejų sveikuoliškų kokteilių receptais – žalio ir rausvo. Pastarasis itin patiks ir mažiesiems, o žaliasis tiks visiems – tėvams, mamoms, močiutėms ir seneliams!

Šie kokteiliai – ne tik sotūs ir greitai paruošiami, bet nuo pat ryto aprūpins organizmą reikiamomis medžiagomis ir vitaminais, suteiks žvalumo ir energijos visai dienai.

Rausvam Kornelijos kokteiliui reikės:

stiklinė kefyro;

žiupsnis cinamono;

1 šaukštelis agavų sirupo;

sauja braškių.

Žaliam Jurgitos kokteiliui reikės:

saujelė nuplikytų dilgėlių;

saujelė garšvų lapų;

saujelė kiaulpienių lapų;

1 bananas;

sauja migdolų;

3–4 šaukštai kanapių baltymų;

0,5 stiklinės vandens.

Gaminimo būdas – laidos įraše:

Jurgitos Jurkutės diena prasideda sveikuolišku kokteiliu: receptas tinka ir mažiesiems

Taip pat skaitykite