Gyvenimas

2020.05.28 09:54

„Įdomiosios pamokos tiesiogiai“: ypatingas svečias – Gitanas Nausėda, atidengta padėkos mozaika

LRT.lt 2020.05.28 09:54

Ketvirtadienį specialaus karantino projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laidoje – ypatingas svečias – prezidentas Gitanas Nausėda. Taip pat atidengta padėkos mokytojams mozaika, ištraukti kompiuterių laimėtojai.

Laidos įrašas:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Ypatinga laida, kurioje ir Gitanas Nausėda, ir padėkos mozaika mokytojams

LRT ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialiojo projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ padėkos akcija „Padėkok mokytojui – duok penkis“ priartėjo prie finalo. Katedros aikštėje ketvirtadienį atidengta didžiausia padėkos mozaika iš atsiųstų kadrų.

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Mokytojo kėdėje – buvęs „Lietuvos Junior Achievement“ programų dalyvis Povilas Petručionis

Beje, „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vyksta ir jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose. Tereikia atsisiųsti „Prototo“ programėlę – galėsite ne tik žiūrėti pamoką, bet ir žaiskite kartu.

Kartu su žiūrovais „Prototo“ programėlėje savo jėgas išbandys ir rezultatus apžvelgs Vidas Bareikis. Geriausias žaidėjas bus apdovanotas specialiais „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prizais.

Programėlę atsisiųsti ir daugiau informacijos rasti galite čia.

Specialus LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Ankstesnės „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ LRT Mediatekoje.