Gyvenimas

2020.05.28 10:28

Katedros aikštėje – tūkstančiai vaikų „ačiū“ mokytojams, sugulusių į mozaiką

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.05.28 10:28

Vilniaus Katedros aikštėje sujudimas nuo pat ryto. Ketvirtadienį čia atidengiama padėkos mokytojams mozaika. Ją sudaro vaikų atsiųsti kadrai, kuriuose jie ant delnų užsirašę žodžius „ačiū“. Padėkas siuntė tūkstančiai vaikų, net kai kurios ištisos mokyklos.

Kelias savaites trukusi LRT ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialiojo projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ padėkos akcija „Padėkok mokytojui – duok penkis“ priartėjo prie finalo. Katedros aikštėje jau vyksta paruošiamieji darbai, ketvirtadienį čia atidengiama didžiausia padėkos mozaika iš atsiųstų kadrų. Taip pat bus renkami laimingieji, kurie laimės kompiuterį sau ir savo mokytojui.

Pasak vieno iš visą karantiną rodytos laidos „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vedėjų Vido Bareikio, tai bus pati didžiausia Katedros aikštės istorijoje padėkos akcija-mozaika. Ją bus galima apžiūrėti ir penktadienį.

Paklaustas, kas per šį specialų karantino projektą labiausiai įsiminė, V. Bareikis nė nemirktelėjo: „Mano kolega Robertas, netikėtai gimė šaunus tandemas.“

V. Bareikiui didelį įspūdį paliko ir pamokose lankęsi fizikai. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ jis sakė dar sykį įsitikinęs, kad tikrai įmanoma rimtus, sudėtingus dalykus moksleiviams pateikti smagiai ir įdomiai.

„Pats sėdėjau kaip mažas vaikas išplėstomis akimis“, – apie vedėjo darbą ir laidoje apsilankiusius įdomius mokytojus sakė V. Bareikis.

Pasiruošimo darbai – nuotraukų galerijoje:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.