Gyvenimas

2020.05.27 10:39

Netoli Kirkilų apžvalgos bokšto atidarytas pramogų parkas griauna fizikos dėsnius

LRT.lt2020.05.27 10:39

Biržų rajone, Kirkilų kaime – naujas turistinis objektas. Du jauni biržiečiai pusbroliai Mindaugas ir Deividas Simėnai ryžosi įkurti dar nematytą Lietuvoje pramogų parką, rašoma Biržų rajono savivaldybės tinklapyje.

„Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas grįžta į gimtinę ir imasi iniciatyvų: investuoja savo asmenines lėšas ir kuria pridėtinę vertę mūsų rajonui, plečia turizmo potencialą. Sveikinu šias iniciatyvas ir tikiuosi, kad ir daugiau rajono verslininkų imsis turizmo objektų plėtros projektų“, – džiaugėsi Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, apsilankęs naujame pramogų parke.

Biržiečiai ir Biržų krašto svečiai kviečiami aplankyti šiame parke įkurtame „Gravitacijos name“, kuris neabejotinai sukrės tuos, kurie tiki fizikos dėsniais. Jūs būsite apgauti, nes negalėsite patikėti tuo, ką matote.

Čia pat įrengta disko golfo aikštelė, mini golfo aikštynas bei pažintinis paukščių takas. Taip pat galėsite pasivaikščioti Kanapių labirinte, kuris ne tik paliks neišdildomų įspūdžių, bet ir užburs nuostabiu šių augalų aromatu. Mažųjų lankytojų parke lauks batutai, užkandžiai bei gaivieji gėrimai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.