Gyvenimas

2020.05.23 15:55

Kauną užliejo šventinė nuotaika – miestas išradingai minėjo gimtadienį

LRT.lt2020.05.23 15:55

Šalį sukaustęs karantinas nepakišo kojos Kauno gimtadienio šventei – gegužės 23 d., šeštadienį, šiam Lietuvos miestui sukako 612 metų. Išlįsti pro langus ar į kiemus kauniečius išviliojo gatves, skverus ir kiemus užpildę šokiai, muzika, dainos, spektakliai ir kitos staigmenos.

Siekiant išvengti vis dar ribojamo žmonių būriavimosi, tikslus pasirodymų laikas ir adresai nebuvo skelbiami, tad kai kurie miestiečiai, išvydę atlikėjus prie savo namų, sulaukė malonios staigmenos.

Kiti kauniečiai ryškiausių dienos pasirodymų transliacijas buvo kviečiami stebėti internete – „Kauno gimtadienis 2020“ renginyje feisbuke arba adresu gimtadienis.kaunas.lt.

Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo ir LRT radijo programų LRT KLASIKA bei LRT OPUS laidų kūrėjai, surengę tiesiogines transliacijas iš įvairių Kauno vietų.

Prie šventinės vakarienės stalo, nusidriekusio per Laisvės alėją ir senamiestį, pakvietė kavinės ir restoranai, o kauniečių šventės siurprizu tapo popietę vyksiantis akrobatinis skrydis virš miesto.

Akimirkos iš Kauno gimtadienio – nuotraukų galerijoje