Gyvenimas

2020.05.20 09:36

„Įdomiosios pamokos tiesiogiai“: Lietuvos vabalų TOP-10

LRT.lt 2020.05.20 09:36

Trečiadienį specialaus karantino projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laidoje – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjo Almanto Kulbio pasakojimas apie įdomiausius Lietuvos vabalus.

Laidos įrašas:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Susipažinkite – Lietuvos vabalų TOP-10

Be to, LRT ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ pradeda didžiausią padėkos akciją „Padėkok mokytojui – duok penkis“. Laikas ištarti AČIŪ per karantiną milžinišką darbą dirbantiems mokytojams, būrelių vadovams, treneriams.

LRT „Įdomiosios pamokos“ kviečia vaikus, jų tėvelius ir visus, kurie yra dėkingi mokytojams, užrašyti AČIŪ ant savo delnų, nusifilmuoti ar nusifotografuoti, kelti į socialinius tinklus su grotažyme #ačiūMOKYTOJAU ir siųsti aciu@tukstantmeciovaikai.lt

Iš visų el. paštu atsiuntusių vėliau rinksime laimėtojus, kurie gaus kompiuterius sau ir savo mokytojui.

Akcijos finalas vyks Vilniaus Katedros aikštėje, kur sudėliosime didžiausią pasaulyje padėkos mozaiką iš jūsų siųstų kadrų.

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Kosminės misijos, mažieji palydovai ir Miglės Praniauskaitės namų darbai

Beje, „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vyksta ir jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose. Tereikia atsisiųsti „Prototo“ programėlę – galėsite ne tik žiūrėti pamoką, bet ir žaiskite kartu.

Kartu su žiūrovais „Prototo“ programėlėje savo jėgas išbandys ir rezultatus apžvelgs Vidas Bareikis. Geriausias žaidėjas bus apdovanotas specialiais „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prizais.

Programėlę atsisiųsti ir daugiau informacijos rasti galite čia.

Specialus LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Ankstesnės „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ LRT Mediatekoje.