Naujienų srautas

Gyvenimas2020.05.13 11:07

„Įdomiosios pamokos tiesiogiai“: kaip tapti dirbtinio intelekto ekspertu

LRT.lt 2020.05.13 11:07

Trečiadienį specialaus karantino projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laidoje – mašininio mokymo inžinieriaus Dovydo Čeilutkos pasakojimas apie tai, kaip kiekvienas galime tapti dirbtinio intelekto ekspertas ir kaip tai gali palengvinti mūsų darbą bei kasdienybę.

Laidos įrašas:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Ar dirbtinis intelektas – paskutinysis žmonijos išradimas?

Be to, LRT ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ pradeda didžiausia padėkos akcija „Padėkok mokytojui – duok penkis“. Laikas ištarti AČIŪ per karantiną milžinišką darbą dirbantiems mokytojams, būrelių vadovams, treneriams.

LRT „Įdomiosios pamokos“ kviečia vaikus, jų tėvelius ir visus, kurie yra dėkingi mokytojams, užrašyti AČIŪ ant savo delnų, nusifilmuoti ar nusifotografuoti, kelti į socialinius tinklus su grotažyme #ačiūMOKYTOJAU ir siųsti aciu@tukstantmeciovaikai.lt

Iš visų el. paštu atsiuntusių vėliau rinksime laimėtojus, kurie gaus kompiuterius sau ir savo mokytojui.

Akcijos finalas vyks Vilniaus Katedros aikštėje, kur sudėliosime didžiausią pasaulyje padėkos mozaiką iš jūsų siųstų kadrų.

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Apie keisčiausius viso pasaulio augalus – keliautojo Liudo Dapkaus pasakojime

Beje, „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vyksta ir jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose. Tereikia atsisiųsti „Prototo“ programėlę – galėsite ne tik žiūrėti pamoką, bet ir žaiskite kartu.

Kartu su žiūrovais „Prototo“ programėlėje savo jėgas išbandys ir rezultatus apžvelgs Vidas Bareikis. Geriausias žaidėjas bus apdovanotas specialiais „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prizais.

Programėlę atsisiųsti ir daugiau informacijos rasti galite čia.

Specialus LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Ankstesnės „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ LRT Mediatekoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi