Gyvenimas

2020.04.28 17:21

„Keliu vėliavą“: vaikų kūrybiškumas – neišsenkantis, jungiasi ir organizacijos

LRT.lt 2020.04.28 17:21

Žinia apie balandžio 9-ąją prasidėjusią LRT iniciatyvą „Keliu vėliavą“ apskriejo visą Lietuvą. Trispalvės plevėsuoja miestuose ir miesteliuose, ant daugiabučių ir šalia nuosavų namų. O per „LRT pamokėles“ pakviesti prisidėti vaikai, kaip mat patys prigamino pačių įvairiausių Lietuvos vėliavų.

Gyventojų, organizacijų ir vaikų sukurtos vėliavos – nuotraukų galerijoje.

„Trispalvėje telpa viskas, kas yra svarbu Lietuvos žmonėms. Ji yra mūsų laisvės, vienybės ir stiprybės simbolis, mūsų istorijos džiaugsmingiausių ir tamsiausių akimirkų liudininkė. Su ja rankose kovojo ir už ją žuvo mūsų tėvai ir seneliai, su ja mes švenčiame jų iškovotą laisvę.

Šiuo metu kartu su visu pasauliu išgyvename ypač sudėtingą laikotarpį. Įveiksime ir šiuos sunkumus būdami vieningi ir susitelkę, būdami kovotojai. Išsikelkime mūsų vėliavas, parodykime, kad esame vieningi, kad esame stiprūs ir palaikykime tuos, kurie dabar yra priešakinėse kovos su COVID-19 pandemija linijose“, – sako LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Gyventojai kviečiami išsikelti valstybinę trispalvę arba istorinę su Vyčiu vėliavas.

LRT kviečia dalintis savo vėliavų nuotraukomis socialiniuose tinkluose (pažymint @LRT) arba atsiųsti jas LRT el. paštu keliuveliava@lrt.lt.